Kitapsever degerli arkadaslarim bir bakin hele?

Cok etkilendiginiz severek okudugunuz kitabin adini ve konusunu bir kac cumleyle yazar misiniz. Yeni kitap alacagim da.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Mutlu Olmak Isteyen Adam - Laurent Gounelle
    Cok cok guzel bir kisisel gelisim romanıdır. Kitabi demiyorum dikkat cekerim :) Ben kitabın begendigim yerlerini cizerek okurum. Bu kitapta nerdeyse cizmedigim yer kalmadi. Yazarin ayrica "Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer" ve " Seni Her Şeyin Mümkün Olduğu Bir Yere Götüreceğim" isimli 2 kitabı daha var. Ilk yazdıgımıda şu an okuyorum, tavsiye ederim. Icinde biraz Budizm ogretilerinden yararlanılıyor Mutlu Olmak Isteyen Adam'da ama dini yonuyle degilde, felsefi yonuyle kullanılmıs :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Nasıl kategorileri seviyosun? Meselq mizah seviyosan puccayı şiddetle öneriyorum belki okumuşsundur zaten
    Bilim kurgu macera tarzı seviyosan açlık oyunları
    Daha çok aşk ayrılık tarzı şeyler seviyosan da canan tan piraye ve en son yürekler ölür

0|0
    0|0
  • Küçük prens, çocuk kitabı gibi görünsede bir çocuğa verilecek mesajdan daha fazla bizim anlayacağımız mesajlar içeriyor. Ben çok beğenmiştim efsanedir zaten oku derim

0|0
    0|0
  • Bin muhtesem gunes
    Ucurtma avcisi

0|0
    0|0
  • Varoluşcu yazar Jean Paul Sartre^Bulantı.

0|0
    0|0
  • Cizgili Pijamali Cocuk

0|0
    0|0
  • paralel güçlerle mücadele kitabı al oku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen direk dan brownu oku kardesim her kitabı ayrı bir lezet

0|0
    0|0
  • Sofinin dünyası ya da sofyanında bilmiyorum çok güzel felsefik bir kitap kesinlikle oku

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitapları oku

0|0
    0|0
  • hemen baktım kanka

0|0
    0|0
    • Kardo cevap verseydin daha iyi olurmus aslinda ama sagol yinede :)

• Metal fırtına serisine çok Kapılmıştım biraderim Kesinlikle okumadıysan okumanı tavsiye ederim.
      Normalde pek arama yoktur kitaplarla ama o kitabı su içer gibi bitirdim
      Konusu Türkiye Abd savaşı Geniş biraz konuları ama olsun

Yükleniyor...