Anime önerisi olan?

Komedi tarzında, hiç dram içermeyen bir animeye ihtiyacım var! İzlediğim neredeyse her animede az da olsa dram var ve bugün canıma tak etti! En son izlediğim animede de ana karakterlerden biri ölünce bu gidişata bir dur demeye karar verdim ve bir süre dram içeren animelerden uzak duracağım -yoksa bunun sonu kötü...
(hali hazırda zaten izlediğim animeler şöyle. toradora, sword art online, no game no life, elfen lied, lovely complex, shigatsu wa kimi no uso, death note, fullmetal alchemist brotherhood, another, barakamon, aoi bungaku, arakawa under the bridge, air, ano hana, skip beat, kotoura-san, tonari no koubutsu-kun, sukitte ii na yo. evet galiba hepsi bu.)
DEDİĞİM GİBİ, DRAM YOK! (ve lütfen mümkün olduğunca kaliteli bir anime olsun, çizim sorun değil ama konusu bir yere varsın lütfen :) )

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seto no Hanayome ve Detroit Metal City geldi aklıma. Komedi odaklı animeleri hiç sevmem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gintama. Ben başlamadım ama heryerde görüyorum komedi deyince gintama

1|0
    0|0
  • Welcome to the NHK şiddetle öneririm :))

1|0
    0|0
  • Her komedi animede dram bulursun nerddeyse ama baccano da rastlamadim favorilerimdendir tavsiyem

1|0
    0|0
    • teşekkürler, mutlaka bakacağım!
      evet dram gerçekten de her animede oluyor... ama o kadar bıktım ki bu durumdan. anime mi izliyorum kendime eziyet mi ediyorum belli değil. resmen karakterlerin acısını yaşıyorum kendi kendime aptal aptal :) acınası bir durum :)

• tsubasa ve misaki'nin fenerbahçeye transferi

1|0
    0|0
    • misaki mei korkutsun seni -,-

• dediğim gibi, saygılar. size kendimi ispatlamakla yükümlü değilim.

• sizi bir şeyleri ispalamakla yükümlü kılmıyorum zaten yılların bana kattığı tecrübe neticesinde ben kafi ölçüde hakimim zaten siz gibilerin neyi bilip neyi ne şekilde yaptığına, saygılarla..

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı animeleri izlemişiz sadece ben bir de Mirai Nikki izledim inanılmaz bişey öneriyorum ya manyak bişiy

1|0
    0|0
Yükleniyor...