Sago-Ceza kavgasında kim haklı ve barışmalarını ister misiniz?

Detaya ne gerek var 😒😒😒😒😒😒😒😒😒👎👎👎👎

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen onu bunu bırakda 18 yaşında olup bu kavgayı bilmen yıllar sonra sormanda ilginçmiş bacım ortada sagopa-ceza bile kalmamışken hemde :D

bu arada bu soruya eskiden olsa düşünmeden sagopa haklı derdim gel görki gecen zaman içinde sagopa kafayı kırdı iyice saçmaladı falan derken gözümde dağlar okyanuslar olan adam çekti gitti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yav adamlarin bizim varligimizdan haberi yok neyin neysini yazalom buraya onlar bizim hangi uni secicegimize yardim ediyolar mi?

0|1
    1|1
    • Bir fikrin yoksa niye yorum atıyosun arkadaşım, sabah sabah kendi kendine atarak bağlıyon hasbinallah

• Sevdiğin sanatç yok mu senin ne bilim müzik film falan sevdiğin biri yok mu,

• Tabikide var muzisyen oyuncu jim carrey bradley cooper falan fakat ben bu adamlarin oyunculuklarini yaptigi isleri muzikleri falan severim yok kusmus mus te yok karisini aldatmis kocasini aldatmista bana bisey katmaz sadece dedikodu bos oldugu icin gereksiz geliyo

• Lua lua

0|0
    0|0
  • Ben şu kafayı bir türlü anlamadım gitti.

0|0
    0|0
  • istemem çünkü aynı tarzda ama farklı anlamlı müzikler yapıyorlar bir olamazlar zaten

0|0
    0|0
  • Yunus hakli

0|0
    0|0
  • onlar farklı dünyaların insanları

0|0
    0|0
  • onlar kim lan?
    ceza nedir alo?

0|0
    0|0