İzmire tatile gidicem 2 günlük filan bornova'da kalıcam. Gezilecek yer, etkinlik filan neler var?

İzmire tatile gidicem 2 günlük filan bornova'da kalıcam. Gezilecek yer, etkinlik filan neler var?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İzmirin en gereksiz yeri.. Bostanlida , alsancakta goztepede takılabilirsin. Düzgün yerler.. Alssncagi öneririm özellikle. Kıbrıs şehirlerinde alışveriş yapabilirsin falan.. İncir altında midye tava ya da balikye deniz kenarındaki küçük bufelerde.. Kemeraltini da gez mutlaka.. İki günde bitiremezsin.. Kürt bebelerden uzak dur , çiçekçi, boyacı ve selpakci olanlardan.. Al bir tane ya da almiyorsan da hemen uza.. Tinercilerin gezdiği semtlere gitme.. Yeterli..

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. Tinerciler hangi semtlerde geziyor?

• Bir de otel yerine günlük kiralık evlerde kalmayı düşünüyorum hem daha güzel hem de daha ucuz sence

• Büyük şehir orası.. İyi bilmediğin bir yer.. Bilemiyorum.. Çok tasvip etmiyorum. Kız başına gideceksin yanında erkek yok falan.. Hotel daha güvenli olur.. Da tabi yıldızlı da kalman gerek.. 3-4 gibi.. Ya da öğretmen evinde.. Sen bilirsin ama , tavsiye etmem günlük kiralık evi

Erkekler Ne Diyor 4

• @Oğulcannn_ tam senlik soru kanka

0|0
    0|0
  • İnternet denen birşey var, aç bak

0|0
    0|0
  • Bu aralar çim konserleri var oraya gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Bornova küçükpark var barların olduğu yer aynı zamanda kampüsün ilerisinde forum bornova var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Konak'a, Kadife Kale'ye, Asansör'e git. Birde benim sıklıkla gittiğim bucada bir cafe var Mevlana Cafe tavsiye ederim. Muhteşem bir ambiyansı var :)

0|0
    0|0
  • küçükpark yakın olarak, hava gazi fabrikasinda çim konserleri var günler uyarsa mutlaka gel

0|0
    0|0
Yükleniyor...