Arkadaslar birine ingilizce mail aticam?

İngilizce bilenler yardim edebilir misiniz hata var mi demek istedigim anlasiliyor mu?
, Mr. Adrian I * ...
August voluenter. I * medical student at... University. I want to learn our house's adress which stay in; for write my suitcase. Would you mind if i learned that?

Güncellemeler:
Hi , Mr. Adrian I'm Angelina Jolie :dddd. August voluenter. I * medical student at Atatürk University in Erzurum. I want to learn our house's adress which stay in for write my suitcase? Would you mind if i learned that?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• demek ıstedıgın az cok anlasılıyor da tam dogru degıl :) turkcesını yaz, cevıreyım

0|0
    0|0
    • Siz sadece şu cümleyi çevirin; kalacagimiz evin adresini ogrenebilir miyim bavuluma yazmak için

• Hıh bunu yapıştır işte çok şık oldu:)

• tişikkirler @damlalay :)

Erkekler Ne Diyor 4

• I (a-m) bile sansürlü fdsklfjkldskljfdskl

0|0
    0|0
  • Bunu cumleni keske google cevirici ile türkce yazsaydn o dogru sekilde ingilizceye ceviriyor. Hatasız

0|0
    0|0
    • Cevirmiyo orasi ya bnce olmus cumlelerim nesini anlamadiniz. Ismimi kestim ordan yani

• Sen dogru bir türkce kelimeni sorunsuz ceviryr ben cok kez kullandm ,,,, cumlende sanki sey gibi olmus, turkceyi şiveli yazarsn yhaa :) onun gibi bisey olmus

• yok olmamış :D

0|0
    0|0
  • bu ney la ingilizce pert :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dear Mr. Adrian,

I'm Angelina Jolie :dddd. August voluenter. (burada ne demek istedin?) I * a medical student at Atatürk University in Erzurum. I want to learn our house's addresss because I want to write it on my suitcase (sen burada valizin uzerine yazmak icin mi demek istedin?) I'd be happy if you sent me the address.

Regards,
    Angelina

0|0
    0|0
  • Orda gönüllü mü yazmak istemişsin

0|0
    0|0
  • Bence sen ne yazmak istedigini yaz biz ing cevirelim :D

0|1
    0|0
  • Kimin adresini öğrencen orayı anlayamadım

0|0
    0|0
    • Kalacagimiz evin demek istedim olmamış mi

• Yav olsun adam da etkilenirdi iste devrik cümle bile kuruyor diye. Saka yapiyorum tabi yardiminuz icin tesekkur ederim bn sadece benim cumlemi niye herkes kinadi yanlislik mi var diye sey yaptim

• Yanlışlık Türkçe gibi düşünerek yazmanda olmuş. Anlayan anlar yine ama soru işaretleri bırakıyorsun :) rica ederim iyi yolculuklar😄

Yükleniyor...