Kitap okurken ne tür müzik dinlersiniz ?

evet arkadaşlar kitap kurtları var ise ne tür müzik dinlediklerini merak ediyorum. Benim en favori sanatçım ralph zurmuhle olmuştur her zaman

Güncellemeler:
ya anlamıyorum bazılarınız neden öyle uzaylı görmüş masum şehirli gibi tepkiler veriyor ? çok mu anormal bişeydir bu :d

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 49

• sakız çiğnerken yürümek gibi ikisini bir arada yapamıyorum :D

• haha :D bırak şimdi

• dinlemem.

• tebrik ediyorum aradığım cevap buydu kısa ve özl :)

• muzık dınlemıyoruz ortam sessız olmalı hayal alemıme kımse mudahale etmesın dıye :)

• genelde dinlemem ama dinlediğim zamanlar da olmuştur. slow yabancı müzikler.

• Kitap okurken müzik dinlemiyorum ama bazen kafamın içinde resmen müzik çalıyor :D

• Kitap dinlerken sessiz olmalı ortam... Müzik hiç dinleyemem, normalde çok sevsem de :)

• Kitap okurken tek bir tıkırtı bile duymak istemem. Tamamen sessiz olmalı ortam yoksa kitabın içine giremem.

• insan bir yerden sonra kendini kaptırıp zaten kitabın içinde oluyor yeter ki yeterli düzeyde odaklanabilsin.

• ben odaklanamıyorum o da benim sorunum.

• kitap okurken çok sessiz ortamda olmam lazım o yüzden müzik dinlemeyi tercih etmiyorum..

• bebişim kitap okunurken müzik dinlenilmez.

• ((: sanırım bu birazda müzigi sevmekle alakalıdır

• Bazı şarkıların enstürmantel versiyonları, sözsüz olmazsa okuduğumu anlamam. Hatta dizi-film müzikleri de olur. Mesela Merlin dizi müziği, Karayip Korsanları Black Pearl, Linkin Park'ın şarkıları, bu ara Coldplay-Paradise... Bazen de Apocalyptica...

• müzik dinlersem okuduğumu anlayamam biri konuşsa bile bu böyle

• dnledğm müziğn olştrdğu atmosferle kitapta oluşan atmosfer uyuşursa ne ala ama genellkle uyuşmayacağı için tadını kaçırıyor kitabın. bu yzden tam odaklanma için dinlemiorum

• yanlış müzik seçiminden kaynaklanıyor olabilir mi

• Öncekileri Göster
    • işte bu yzden müzksz sevyorum dyorum

• da arasında senkronizeyi yapmak zorunda degilsin ki tabi senin fikrin o...

• K.tap okurken müzik dinlemeyi sevmiyorum ben

• ''ney''dinletisi :)

• yabancı ve sakin şarkılar

• dinlemem çünkü kendimi tamamıyle kitabın içinde bulur birebir herşeyi kafamda canlandırarak okurum,müzik dikkatimi dağıtıyor ;)

• Bende ikisini aynı anda yapamam.

• kitap okurken müzik mi dinlenir ki yaa? kitaba konsantre olamazsın kii

• Dinlemem ama dinlersem de daha çok dinlendirici müzikleri tercih ederim. link .

• Cuma gecesi kendimi çok yalnız hissediyorum :D melankolik bir şarkı değil mi ? genelde bu tarz şarkılar loş bir gecede hafif bişeyler içip sohbet ederken dinlenecek türde :)))

• yani insanın ayranı kabarıyor derlerya o türden :))

• sadece kitaba odaklanmak en güzeli bence

• kitap okurken müzik dinlemek mi? hönkkss. valla kitap okurken dünyayla bağlantımı keserim. çok sesli ortamda bile duymam sesi.sadece kitap ve ben..

• kitap okurken müzik mi dinlenir yaa pii ?

• kitap okurken müzik dinlemem ama dinlesydim dikkat dağıtmayan yumuşak ve sözsüz şarkılar dinlerdim

• kitap okurken yabancı şarkı dinlerim türkçe dinlersem kelimenin anlamına kayar konsantirem o zaman kitaptan bişey anlamam

• kitap okurken müzik dinleniyo mu o.O aa ben neden bilmorum

• senin için küçük insanlık için büyük bir kayıp...

• kitap okurken müzik dinlemek saçma olur bence çünkü aklımızı olaylara veremeyiz. ama eğer dinlenecekse fon müziği olabilir...

• Tbkde Sloww :)

• bravo sana :)

• hıhı ondan .

• dinlemem ilgimi sadece kıtaba vere bılmek ıcın

• ambient dışında pek dinlemem. aphex twin gibi.

• :D

• Öncekileri Göster
    • :( yok ya pytholemy diye bi sarkisi var ona bak

• oda çıkmadı yaf :)

• Kitap okumam cok sevmedikce ama klasik müzik iyi gidiyor

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 57

• ikisi bir arada olmayacağından ben sadece müzik dinlerim.klasik müzik çalan radyolar tercihim.senin müzik zevki de güzelmiş.

• ben öyle bir kere denedim kendimi göbek atarken buldum yok arkadaş ben ikisini bir arada beceremiyorum

• Kitap okurken sessizlik olmalı

• kitap okurken müzikmi dinlenirmiş zaten ona konsantre olmaya çabalıyorum

• Dinlemem çünkü ilgim müziğe kayıyo okuduğumu anlamıyorum.

• kitap okurken müzik dinleyemiyorum

• Kitap okurken müzik dinlemiyorum ama link Bu müzik beni benden alır diyar diyar gezdirir. Yeni Türkü - İpek ( Süper Baba dizisinden)

• Ben kitap okurken arapça müzik dinliyorum. Komik oluyo biraz ama neylersin...

• dinlemem sadece etrafta sinir bozucu bir ses varsa dinlerim

• Klasik, jazz ve chillout türleri..

• kitap okurken müzik dinlenir mi arkadaş yaw:D ben mesela şuan arap baharı die bi kitap okuyorum gündemdki bu suriye ortadoğu meselelryle ilgili ben bunu okurken kendimi ortadoğuda hissediyorum ordaki yaşananlara ortak olmaya calışym:D müzik dinlesem yoldan cıkarm valla:D hiç bişi anlamam

• kitap okurken müzük dinlemek mi ? hç okumam ayrı meselede

• En fazla bir fon müziği ya da doğa sesi filan açılır herhalde. kitap okurken müzik dinlemek de neyin nesi?

• genelde sagopa kajmerin şarkılarında geçen beatları dinlerim.

• ilginç...

• Kitap okurken müzik dinlemem ^^^

• kitap okurken şarkı dinlersen okuduğundan ne anlarsın ?:/

• 2si ayri bişi biri dinlemek biri okumak hangisini yapıcaz?

• kitap okurken müzimi dinlernir:D madem öyle bi soru sordun:d klasik kitap okurken klasik müzk dinle:D:PP

• :) hiç aklıma gelmemişti zaten soruda ne okuyup ne dinlesem şeklindeydi. tebrik ediyorum :) dünyaya ilk gelişin galiba

• :DDD

• klasik müzik dinlerim genelde kitabı okuyan arkadaşlarımın tavsiyesine göre kitaba uygun bi müzik varsa onu dinlerim eğer uygun müzik yakalanırsa kitap okuma mükemmel bi aktiviteye dönüşüyo.

• Kitap okurkan müzik dinlemek bana saçma geliyor. kafamı veremiyorum cünkü sevdigim şarkılar haraketli oluyor ondanda olabilir :)

• kitap okurken müzik dinlemem...

• güzel bi fon açarım ben bazen onun dışnda dinlemem müzik kitap okurken

• klasik batı..

• Kitap okurken müzik dinlemem, müzik dinlerken de kitap okumam :) Ayrı şeyler benim için.

• Kitap okurken müzik dinlenmez .. Ama fon tarzında belki olabilir ..

• klasik müzik dinlemeyi yeğlerim kitap okurken genelde. Bach, Chopin, Brahms, Haydn , Paganini .. aheste aheste gezinirler notalarda , bir anlam katarlar elimdeki kitaba.

• Ankara Havası

• dinlenirici olsun solo genellikle

• kitap okurken müzik mi ? valla hiç bişey anlamam okuduğumdan :D

• kitap okurken müzik dinlenir mi ki ?

• bilmem ben yaptım oldu !

• Daha Fazla
Yükleniyor...