Hayat tiyatro ve roller...

hayat bir tiyatro sahnesi ve oyuncuları biz ise size verilen rolleri beğeniyor musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Oyunu anlayabildiğimiz kadar oyun yazarı oluruz.. Değiştiremeyeceğimiz şey oyun-oyuncu-oyun yazarlığı-sahne 4'lü düzenidir. Düzen hazır, biz de düzen içindeki düzencileriz.

Kızlar Ne Diyor 9

• hayat tyatro değil drama bence. ve sana verilen karakteri istedğn yönde geliştireblrsin (:

• hayatımın rolü :)

• Beğensemde beğenmesemde oynuyorum

• anlasıldı sen pek begenmeden oynuosun ;)

• Öncekileri Göster
    • Ne demek ben teşekkür ederim

• red john?

• Roller verilmiyor, onumuze sunuluyor ve biz iclerinden birini -aa bu rol bana cok yakıstı dercesine seciyoruz.Kimisi kralice rolunu seciyor, kimisi hizmetci ve roller secilip sahneye cıkılıyor, tum sahne boyunca tum oyuncular gorunurken sadece bir kacı rollerini iyi oynayıp "iyi oyuncu" dedirtiyor, bazılarıysa en iyi rolu secmelerine ragmen sahnede sonuk kalıp farkedilmiyor.sonra da kendi sectigi rol icin baskaları sucluyor..

• güzel cevap sen hangı guruptasın? begendıgı rolu secenlerden mı yoksa donup kalanlardan mı?

• valla ben figuranım o zaman

• rollerle sorunum var ama aslında çok da önemli değil bunlar. önemli olan o sahne dışında ne olduğumuzu bilmemiz. kendimizi rolümüze kaptırıp aslımızı unutabiliriz. gerçi bu da çok önemli olmayabilir. :)

• rol içinde rol yapmadığın müddetçe paha biçilen rolü zamanla benimsiyorsun..mutluyum.

• bu zamanda kim neyden memnun ki o söylediğin rol durumundan memnun olsun.

• Sahnesi gerçek tek oyun ölümdür...

• bu sert bı cevap oldu bak sımdı

• Norm Ender'in şarkı sözü...

Erkekler Ne Diyor 10

• beğeniyorum diyeyim depresif olmaya gerek yok

• Belkide iyi rolleri kapamadığımız için sürünüyoruz...:(

• Hayat sirke daha çok benziyor sanki yalnızca çocukların gülebildiği

• Bana çevrende rol yapmayan bir kişi göstersene mutlu rolü, aşık rolü, memnun rolü, üzgün rolü yapmayan bir kişi göster...

• Bence rolünü kendin belirliyorsun bu hayatta...dünya senin gözlerinle gördüğün kadardır...hayata nasıl bakarsan hayat sana öyle karşılık verir ...

• Rolüö bitsin istersin bazen,sevmediğin bir rol verilmiştir sana mecburen oynamaya çalışırsın onun gibi bişey işte benimkisi...ama buna da şükür...

• Beğenmeyen şirktedir. TEHLİKELİ bir soru..

• tabı orası da ayrı bı boyut o konuya zaten bı lafımız yok.

• İmandan bihaber bir kaç kişi çıkar isyanları oynar burda sende günaha girersin. Böyle sorular tehlikeli hacı

• he koyun kendı bacagından kardesı m :) valla ben bu dini manada sormadım ve aklımdan bıle gecmedı ta ki sen soyleyınceye kadar

• Yönetmenle kapışasım var da pek sallamıyor beni

• oynamak gerek

• tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak ;) ve ne olursan ol en iyisi ol derim ben...

Yükleniyor...