Almanca öğrenmem gerekiyor ve bu konuda sıfırım. Başlangıç noktası olarak ne önerirsiniz? Hangi kaynaktan öğrenmeye başlayayım?

Almanca öğrenmem gerekiyor. Başlangıç noktası olarak ne önerirsiniz? Hangi kaynağı satın alıyım?
önerebileceğiniz kitap ismi? eğitim seti? Cd falan var mı? ya da bir yöntem?
Almanca konusunda sıfır olduğumu ve sadece evet ile hayır kelimesinin almancasını bildiğimi de ekleyim de durumumu anlayın?

Güncellemeler:
Kurs ve yurtdışına gitme imkanım yok.. bunu da özellikle belirteyim... anca internet üzerinden, kitap ile veya eğitim setiyle bunu yapabilecek durumum var. ona göre öneri bekliyorum.

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• kursuna gıt

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Almanca cok zor dunyada hic bir dilde olmuyan ayrimlar var.
    Ornek
    Turkce masa
    inglizce the table
    almanca der tisch (der maskulin olur)

Salatalik
    the cucumber
    almanca die gurke ( feminin olur)

Kitap
    The book
    Almanca das buch (cinsiyetsiz olur nesne)

Yani der die das diye artikiler turkce gramerinde yok.
    Ornek: kitap masanin ustunde.
    Das Buch liegt auf dem Tisch.

Eger sadce konusmak almanyadan biriyle anlasmak icinse tamam almanca kitap oku sarkilar dinle film seyret kulagin alissin. Ama duzgun sekilde ogrenmek istiyorsan temelindn basla artikel lerden. Yukardaki orneklerden. 40 yil almanyada yasiyan turklerin bile ayrim edemedigi bu artikeller onemli. Cunki bir kere yanlis basladinmi ogrenmeye onu duzeltmesi zor. Ilk basda dikkatli ogren duzgun ogren.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ohh schatze

0|0
    0|0
  • Ihlibedi

0|0
    0|0
  • nette güzel bedava siteler var

0|0
    0|0
  • alamanyaya ge ogreyiller

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Almanca çok kolay öğrenilir ilk önce kişi zamirlerini sayıları felan ögren

1|0
    1|0
  • Almanyaya gelin mi gidiyon

0|0
    0|0
  • almanca vakit kaybı oğrensen almanyada işine yarar bir işlevi yok salakların

0|0
    0|0
  • Ben almanyada dogup büyüdüm ve yasiyorum. Istersen benimle diyalog seklinde de gelistirebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...