Yaşadığın yeri cennet yapamadığın sürece, kaçtığın her yer cehennemdir. Sözü ve ayrıca bir kaç tane söz bana aittir. Sizce de öylemidir?

Hissizlik adı aşk dedikleri bu olsa gerek.
Hissetmemekmiş adı hissedememenin.
Seni seviyorum dedim kendime ama neden neden seviyorum. Ben bu insanı ben bu insanı neden seviyorum diye sordum hep kendime.
Annem, Babam mı yoksa onlar gibi mi sevmeliydim. Ama öğrenemedim halbuki aşkı yeniden öğrenen bir insandım belli ki.
Ama bana bunu sormadılar öğretmediler halbuki. Karşı cinsten birini sevmenin ne demek olduğunu. İnsan yeni bir şehri keşfeder gibi keşfetmeliydi sevdiğini.
Sonra sevemedim bir türlü seni ve yeni beni, benim sevdiğim yalnızlığımdı. Asil olan ve kimseye muhtaç olmayan ben, ama bir insan birine muhtaç olmadan yaşayabilir miydi. Yaşamazdı ve yaşayamadı diyecekler. Elinde sonunda birilerini sevmek zorunda bırakıyordu hayat bizi.
Sensizliği sordular bana bir paket sigara ve çay dedim.
Yalnızlığın kaderi bu olsa gerek. Serseriliğin itilmişliğin bitmişliğin bir çaresizliğin ve yalnızlığın.
Bana sormuyorlar artık seni ve ben seni kendime sormuyorum. Neden neden sevemedim seni ya da kendimi yalnızlık ve hüzün aşkın sonbaharı gibiydi.

Tuncay AKGÖL

• Sözün bana ait olduğuna inanırsınız.
    67% (2)50% (2)57% (4)Oy Ver
  • İnanmazsanız sözleri benim yazmadığıma size ispat edebilirim.
    33% (1)50% (2)43% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Neden inanmazsın tarih ve saatle bilgisayarda ispatlasam ya da çevremdeki insanlarla tanıştırsam,
Yasadığın cehennemi sevdiğin sürece, istediğin cennete asla ulasamazsın.

Al bunu da yeni yazdım 2 ya da 3 gün oldu.

Kötüyü düzeltmek, ölüyü düzeltmeye benzer. Gün gelir, kötü uyanır, gün gelir ölü uyanır. Kötününde ölününde uyanması bir güne bakar. Al bu sözü de yeni yazdım. Bir şeyler paylaşmak için arkamdan bırakmak için yazdım bu sözler, Allah nasip ederde. Birgün kitabım çıkarsa. Bunların hepsini yazacağım kitabımda.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ınanmam

0|1
    0|0
Yükleniyor...