Üniversite nasıl bir yer?

Bu yıl üniversiteye hazırlanıyorum. Gidenler veya gitmiş olanlar bana ordaki eğitimi, ortamı, kız erkek ilişkilerini anlatabilirmi

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• okuduğun yere göre değişir.ama şunu söylemeliyim.özgürsün.kafana göre takılırsın.arkadaş çevresi de yaptın mı bol bol gezer vakit geçirirsin .eğitim bence liseden rahat.derslerin farklı devamsızlık hakkı var.ama tavsiyem gelip kaçırmaman not tutman.sınavlara çalış :) gerisi kolay ve eğlenceli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hayata hazırlayan bir yer öncelikle kendi ayakların üstünde durdurtuyor

0|0
    0|0
  • hiç anlatıldığı gibi değil tek iyi noktası evden ayrılıyorsun ve dışarı çıkarken kimseye hesap vermiyorsun.

0|0
    0|0
  • Ortamın yoksa değersizsin. Sadece gelir derslere girer gidersin ot gibi geçirirsin. İnsanlarda fazla yapmacık falan.

0|0
    0|0
  • Oh mis valla. nerede okuduğuna göre de değişir tabi.

0|0
    0|0
  • Okuduğun üniversiteye, bölümüne ve sana göre değişir durum

0|0
    0|0
  • üniversite eğitim öğretim hayatının "nirvana"sıdır.

0|0
    0|0
  • bildiğin alışveriş merkezleri gibi...cidden pek bir fark yok:/

0|0
    0|0
  • Hersey senın elinde üniversite ortamında.

Aktif olmak istersen olursun .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• benden tavsiye mühendislik okumassan gerçekten güzel bir yer insanın düşünce tarzı,zevkleri değişiyor belki bunda yaşında alakası vardır ama bence üniversiten kaynaklanıyor.Mühendislikten uzak dur ne okuyorsan oku.

0|1
    0|1
  • Üniversiteyi okuyacağın yere göre değişir.

İzmirde okumak ve Diyarbakırda okumak farklıdır yani.

1|2
    1|0
  • sabah kalkıyorsun odada yarı cıplak hatunlar üstünü giyiyorsun koridora çıkıyorsun ponpon kızlar üstlerını giyiniyor hocaların en yaşlısı 25 yasında

0|2
    0|0
  • sana abi tavsiyesi öyle bilgisayar kulübü, elektronik kulübü gibi yerlerde kendini heba etmeyecen. dağcılık mağracılık yelken vs böyle kulüplere girmeye çalış. ben 4 yılımı yurtta yatarak geçirdim o başka :)

0|0
    0|0
  • üniverste gibisi yok ama iş sende biter

0|1
    0|0
  • 30-35 yaş aralığında olanlardan pek hoşlanmayız.

0|0
    0|0
  • dersleri okumayı merak etcegıne karıyı kızı merak edıyon okumucaksan hiç gitme bosuna masraf etmesın aılen

0|0
    0|1
Yükleniyor...