Türkiye'de de evrim derslerde var mı?

merhaba merak ettim

Azerbaycanda var ben yeteri kadar yanlışlığını ispatlamaya çalışıyorum peki Türkiyede var mı?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evrim avrupanın bütün ülkelerinde verilen birşey sallamayın yok avrupada inanmıyormuş he duyduğunuza inanıyorsunuz ve gerçektir siz evrimin ne olduğunu bile bilmiyorsunuz maymundan geldik demiyor adam ve öyle bir açıklamaylada öğrenilmez zmaan alır evrimin ne olduğunu öğrenmek türkiye gibi direnen çok az sayıda ülke var eskiden dünyanın yuvarlak olduğuna da inanılmıyordu şimdi herkes gerçeği biliyor yakında evrimin de gerçek olduğunu herkes öğrnecek maymundan geldik demiyor adam açın biraz okuyun öğrenein hemen de öğrenilmez deliriyorum insanların evrim diye bitşeyin omadığını söylemesi ve darwinle alay etmesine resmen deliriyorum

1|0
    0|0
    • Hayır ben dünya eğitimini ve evrimi çok iyi biliyorum

• iyi de ben evrimde yalnız maymundan geldiğimizi inkar etmiyorum Allah isterse yaratır maymundan insan herşey yapar ama evrim herşeyin tesadüflerden oluşunu söyler hiç Allahdan bahs etmez Darvin ateist ve materiyalist düşünce sahipidir o yüzden onu sevmiyorum ve mantıksızdır evrim bence linkdeki siteye bakmadın sen

• birincisi everim herşeyin tesadüf olduğunu söylemez bu kesinlikle yanlıştır sen evrimin ne olduğunu tam olarak bilmiyorsun darwinin ateist oluşuna gelince o yönünü bende sevmiyorum adam ateist olablir ama yiğidi öldür hakkını ver evrim teorisi doğru ama darwinin ateist olması kötü darwinin düşmanı çok keşke bu teoriyi başka biri bulsaydı ama sonuçta bu teori doğru tavsiyem sen bu teoriyi kendine güzel bir kitab bulup oku öğren türlerin kökeni olabilir mesela

Erkekler Ne Diyor 5

• evet var biyoloji bölümlerinde... ama mesela benim bulunduğum üniversitede yanlışını ispatlamanız oldukça zor :) hatta adam o kadar sağlam savuuyorki bazı kısımlarını kabul ediyosunuz

0|0
    0|0
    • Ben iddalıyım:) hem doğruysa bile sana saygı duymalı hocana söyle artık bunun yanlışlığı ünlü alimler tarafından çoktan ispatlandı Avrupada artık yok evrim

• kaynak derken ?

• yalan yanlış anlatılmakla birlikte vardı bi zamanlar

0|0
    0|0
  • Biyoloji dersi kapsamında anlatılıyor hatta benim girdiğim sene ÖSS sınavında da çıkmıştı.

0|0
    0|0
  • Yok sanırım. Yani şu an üniversitedeyim ve burada da karşılaşmadım, lisede de.

Türkiyede Darwin'in teorisinin çökertildiği kabul ediliyor.

0|1
    1|1
  • türkiyede yok devrım dersı ataturkun devrımlerı var :):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biyoloji dersleri veriliyor.Evrime yanlış diyen bir insan-dikkat ettiysen Darwin'in evrimi demiyorum,daha da genelliyorum evrim diyorum,aynı senin soruda dediğin gibi- biyoloji bilmeyen bir insandır bence.

0|0
    0|0
  • Önceden vardı canım, statüko kalkınca gereği de gitti.

0|0
    0|0
  • canım ama evrim kanıtlanmış bir şey nasıl yanlış oluyor

0|0
    0|0
    • Yıllar önce yanlışlığı ispatlandi bi kaç ülke istisna dünya eğitiminde yok

• sana da evriminle dua edicem dogru düzgün bi secim diye

• saçma saçma konuşmasan engelledim seni

Yükleniyor...