Yabancı müzik dinlemek.

yabancı müziği sevmek için hangi şarkıcıları dinlemeliyim?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Pop olarak Nicole Sherzinger'dan Don't Hold Your Breath veya Pussycat Dolls'dan Buttons ve Hush Hush ; Inna'dan Welcome to India 'yı dinleyebilirsin.

Rock ve endüstriyel metalde Rammstein'in zengin diskografisi tatmin edecektir.Rammstein'dan Ich Tu Dir Weh , Mein Teil ,Nebel , Te Quiero Puta , Amerika , Frühling in Paris ,Stirb Nicht vor Mir vs. şarkıları

Rap,hip-hop ve RnB 'de Kanye West'ten Love Lock Down,Heartless ,Amazing ; Eminem'den Not Afraid ; Eminem ft Rihanna'dan Love The Way You Lie gibi şarkılar dinlenebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• türkçe müzikte dinlediğin katagorinin yabancılarını dinle.rock dinliyosan nirvana,u2,anethema,mood blues,rap dinliosan eminem, tupac, snoop dog, aralarındaki kalite farkını ingilizcen yoksa bile anlıcaksın seversin.

0|0
    0|0
  • bu ne lan

0|0
    0|0
  • link veya link

0|0
    0|0
  • canlı bi kişiliğin varmı hareketli birimisin .

0|0
    0|0
    • peki o zaman mixlerle başlayabilirsin dj lerle dj çaki olabilir link inanıyorum ki duygusal yönünde vardır bunu yabancı müzikle tetikleye bilmek için de Uffie nin bu parçasını deneyebilirsin link ve yabancı müzik dinlerken aklında ne dedini anlamak olmasın ritme ve ses tonuna odaklan elbetteki dandik şarkılar var ama ritim ve ses tonu seni etkiledikten sonra sevmeye başlar çözmüş olursun .

• dün bana buradan bir arkadaş tavsiye etmiş oldu. tavsiye edeyim ben de sana. çok tatlı hatunun sesi

link

0|0
    0|0
  • Böyle soru mu olur la? Müzik zevkin neyse ona göre dinleyeceksin.

0|0
    0|0
  • ne tarz müzik seversin onu bi söyleseydin daha iyi yardımcı olurduk

0|0
    0|0
  • ww w.youtube.com/watch?v=uy9Pxuv-jiA

0|0
    0|0
  • akon

mariah carey

sean paul

0|0
    0|0
  • işte bu link

0|0
    0|0
  • Rihanna , inna , chris brown , Far East Movement , eminem ,

usher ayrı bi güzel..

1|0
    0|1
  • Lana Del Rey ile başla link

0|0
    1|0
  • alizze dinle

0|0
    0|0
  • Müzikleri ikiye ayırmamanızı tavsiye ederim. Hangi türe yatkınsınız?

0|0
    0|0
  • radyo dinle virgin,pal,fg. vs

0|0
    0|0
  • Busta Rhymes 'la başla

0|0
    0|1
  • blues güzeldir. bbking, eric clapton, steve winwood, mark knopfler, santana...

0|0
    0|0
  • ne yo

enrique iglesias

beyince

0|0
    0|0
  • serebro gun dinle :) stayin alive dinle :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• sadece lil wayne ve bruno marsın mirror şarkısını dinlemen yeterli bence ondanda etkilenmiyorsan yapacak bişey yok valla sevmezsen sevme derim

0|0
    0|0
  • İngilizce bilmiyorsan dinleme, özentilikle kalır sadece. Biliyorsan da hit şarkılar dinleme sadece. Sevdiğin tarzı kendin dinleyerek bulacaksın. İlla tavsiye istiyorsan coldplay dinle

0|0
    0|0
  • Beyonce. Nicki Minaj.

1|0
    0|0
  • Beyonce şarkı olarakta ; halo , 1+1 , single ladies , save the hero vs :D

0|0
    0|0
  • linkin park.evanescence.fall out boy.GORİLLAZ...rock seviyosan

0|0
    1|0
Yükleniyor...