Hep tek olmayı mı istediniz yaptıgınız işlerden dolayı?

Tek olmak mı sizi mutlu eder yoksa bir iş yerinde bir grup olarak o işi yapmak mı tabiki de tek olmak daha iyi ama hele patronun gözünde ama yanlız grup olarak da daha iyi yerlere gelmek de var işin içinde siz hangisini tercih ederdiniz neden

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben genelde herkesin yapamadığı işleri severim ve yaparım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Önceden odamda tektim ve çok sıkılıyordum sonra fakülte başka bir binaya taşındı burada ise yalnız değilim ve canım sıkılmıyor.

0|0
    0|0
  • grup olarak çalıştıgımız da olur beraberce başarı elde etmiş oluruz ama mutlaka gruba acıklamadıgım bir yöntemim fikrim çalışmam olmustur bunu da tek basına yapınca beni diğerlerinden farklı ve gözde kılıyor..örnek kişiyim ..

0|0
    0|0
  • tek olmayı tercih ederim

0|0
    0|0
  • Tek olmak tercihimdir

0|0
    0|0
  • her yerde tek olmayı tercih ederim. başkalarına bağımlı hareket etmeyi sevmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tek olmayı hangi insan istemezki :). fakat bazı işler gereği gruplarla çalışmak gerekiyor. biri birşeyi yapmadığı zaman bütün plan altüst oluyor. oyüzden en iyisi tek çalışmak :)

0|0
    0|0
  • bir işi en iyi yapan sen olursan vazgeçilmez olursun ama patron sana güvendiği içinde en çok işi de sen yaparsın.

0|0
    0|0
  • tek

0|0
    0|0
  • küçüklüğümden beri her zaman tek kalmayı sevmişimdir..yanlızlıkla iç içeyim..onun için tek

0|0
    0|0
  • yalnız olmak güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...