Bermuda ucgeni hakkinda ne biliyorsunuz?

Bermuda ucgeni hakkinda ne biliyorsunuz?
Varligina inaniyor musunuz?

Bu saatte bu soru aklina nerden geldi diye sormayin, geldi iste.

0|2
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Galiba orası deccal'in bulunduğu adayı barındırıyor. Deccal'in sağ olduğu ve bir ada'da yaşadığı sahih hadis kaynaklarında yazmaktadır. İnsanlar oraya ulaşamasın diye esragengiz olaylar ve kazalar meydana gelmiştir şeklinde düşünüyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• orda sadece denız altında buyuk devasa cukurlar var ve o cukurlar vantuz gıbı cekım alanı olusturmus ayrıca orda gorunmeyen yanı denızın bıraz altında kayalıklar var parca praca gemıler genelde o kayalara carpıp batıyorlar bende bılmıyordum gecen aylarda tv de natıoanal chograpy kanalında ızledım kadarını soylıyeyım dedım

1|0
    0|0
  • Pek çok gemi ve uçağın hiçbir enkaz bırakmadan kaybolduğu iddia edilen, Atlantik Okyanusu'nun Güney ve Kuzey Amerika'yı birbirinden ayıran ve Bermuda, Porto Rico ve Miami sahilleri arasında kalan üçgen şeklindeki bölgeye Bermuda Şeytan Üçgeni adı verilir

1|0
    0|0
  • senden beklemezdim

1|0
    0|0
  • Bermuda üçgeni ya da şeytan üçgeni diye anılan hayal ürünü yer, Atlantik'te, ABD'nin güneydoğu kıyılarında, açıklanamayan gemi, tekne ve uçak kayıplarının çok yüksek oranda yer aldığı bir alandır. Bu üçgenin köşelerinde Bermuda, Florida'daki Miami, ve Puerto Rico'daki San Juan olduğu kabul edilmektedir

1|0
    0|0
  • Ben inanıyorum. O kadar olan şey tesadüf olamaz yani. Vikipedi de bile varsa doğrudur. Ki ben deepwebde de karşılaştım birkaç kere.

1|0
    0|0
    • bazi arastirmacilar hepsinin aciklamasi oldugunu iddia ediyor.

• Tamam :) Iyi geceler.

• İyi geceler, iyi seyirler. Bu arada belgesel adı ne?

• Manyetik alan sayesinde uçak gemi vs. O üçgenin içine gidince kayboluyor.

1|0
    0|0
  • hiç birşey

1|0
    0|0
  • Belkide insanları oradan uzak tutmaya çalışıyorlar,

1|0
    0|0
  • Duydum ama araştırmadım

1|0
    0|0
  • şeytanik ahinlerin yapıldığı ve daha çok şeytanlar tarafından korunan bir ada

1|0
    0|0
  • bir kere girdim ciktim baktim bir b*k yok sende merak etme bosver

1|0
    0|0
  • Bermudayı boşver
    Mistik güçleri konuşalım
    Hiç cin gördünmü?

1|0
    0|0
  • Araştıranlar kayboluyor sende kaybolma

1|0
    0|0
  • Manyetik dalgalar yüzünden kötü üne sahip bir yer...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir suru farkli komplo teorisine konu olan bir yer, kaybolan ucaklar, gemiler, esrarli olaylar vs. Kimileri orada boyutlar arasi kapi oldugunu soyler, kimisi lanetli der, bazilari atlantisin kalintilarindan kalan bir piramidin su altinda oldugunu soyler vs. Hakkinda o kadar cok sey anlatilirda pek elle tutulacak bir kanit yok.

1|0
    0|0
  • Açıkanamayan bir sürü olay var. Kaybolan gemiler, uçaklar vb. ama bu konu gündemden düştü bir ara çok merak konusuydu.

1|0
    0|0
  • Suyun içinde miknatıs görevi yapan bir şey olduğu söyleniyor bunu biliyorum

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Gireni yutuyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...