Türk yapımı korku filmlerini nasıl buluyorsunuz?

daha bugün ammarı izledim korku filminden çok komedi olmuş se saçma. siz türk yapımı korku filmlerini nasıl buluyorsunuz bir de sevdiğiniz bir korku filmi önerir misiniz yabancı olabilir farketmez :)

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hasan karacadağ yapıyor bu işi

0|0
    0|0
    • çok uğraşıyo bir gün onunla uğraşcaklar :D

• bak ne diyorum sana serinin hepsini izledim ama biri çok küçüktüm izlediğimde en korkunç bir geldi

• Anladım banada en korkunç 4 geldi 5 in de olay örgüsü ve finali çok iyi

Erkekler Ne Diyor 15

• Bizdeki korku filmleri hep paranormal boyutta zaten :D eh işte bazıları iyi dabbe serisi

0|0
    0|0
    • adamlar cinden başka bir şeyin hayalini kurmuyorlar hep hasan karacadağın başının altından çıkıyo bunlar :D

• :D hyr başka şey yok mu da onları yapıyosun ama birincisi korkunçtu dabbenin bize ceza olarak izletti hocamız bn ilkokuldayken hala izleyemiom onu bütün serisini izledim bir onu izleyemiom :D

• ben korku filmine gülerim lakin bu gerilim :D geriyor beni paranormal :D

• salak sulak şeyler ya bizim millet campirden zombiden korkmuyo ki bizde bir tek cin var korku öğesi olarak sadece böyle filmler yapıyolar bir bokada benzemiyo açıkcası

0|0
    0|0
  • bazen vasat bazen abartılı ama çoğunlukla güşlünç heleki o cin filmleri varya bu kadar abartılmaz ya ne kadar cok abartıyorlar ya

0|0
    0|0
  • ammar filmi nasıl sence ben izlemedim ama güzel diye duymuştum yani filmin hakkını vermişler diye doğru mu?

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Dabbenin son serileri süper

0|0
    0|0
  • Saçma.

0|0
    0|0
  • eskiden inci sözlükte okuduğum bir hikayenin filmini çıkarmışlardı bence fena değildi düşük bütçeli gayet güzel bir filmdi, istiyorsan adını veriyim?

0|0
    0|0
  • Bulmuyorum. Bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • din olayına fazla giriyorlar maneviyattan devirmeye çalışıyorlar. yapmasınlar. d

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Absürt :))

0|0
    0|0
  • Izlemediysen dabbe serisini seyret

0|0
    0|0
  • YouTube a türk korku filmi yazıp ara yapiyirum

0|0
    0|0
  • berbat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tamamen dine dayalı. Gram korku içermiyor. Ya iğrençlik ya da komedi içeriyor. Siccin'i sinemada izlemiştim, parama yazık olmuştu. Tuvalete ekmek ufalayıp yiyen nene mi ararsız, kullanılmiş pede büyü yapan hoca mı? Komik ve iğrenç. Cidden yabancı filmlere göre çokça gerideyiz

0|0
    0|0
    • öyle diyorsun ama birçoğu gerçek olaylar adet kanıyla yapılan büyülerin çok büyük etkisi olduğu söyleniyo ve o büyünün bozulması için da o kanın kime yapıldıysa içirilmesi gerekiyor o yüzden evde saç teli tırnak iste o pedi bulundurmamak gerekiyormuş. bizim komşumuz ilgileniyor da anneme daha önce yapılmış ordan anlatmıştı

• Bırak ya allah aşkına. Şöyle şeylere inanip kendinize güldürmeyin. Şimdiye kadar hiç başına büyüyle ya da başka bişeyle başına kötü işler gelen kimse görmedim. Görmeden de asla inanmam. Ki göreceğimi de zannetmem

• orası hiç belli olmaz

• Türk filmleri tam anlamıyla 'iğrenç' :/ İstisnalar hariç 😊
    http://i.hizliresim.com/l7nV4k.gif

0|0
    0|0
  • Bana da komik geliyor bazilari. Seytani racim 2 ye gittim en son kahkaha atarak ciktik salondan. İcimdeki seytan'i oneririm harika bir film:)

0|0
    0|0
  • Türklerin korku filmeleri komik, komedi filmleri korkunç oluyor😄

0|0
    0|0
  • Saçma ve komik dediğin gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...