Son kitabimdan bir kesit elestirilerinizi bekliyorum?

Kadin en sevdigi mor renkli ikili koltugun uzerinde oturup camdan disari bakarak agliyordu. O sirada kapidan giren Burak, sanki bu lanet olayhic yasanmamiscasina kadinin yuzune buyuk bir ask ile bakti. Gozleri gozyaslarindan bugulanmis, yuzune bir sis perdesi inmis gibiydi. Tekrar bakti kadina, tekrar ve tekrar. Belkide bu onu son gorusu olacakti. Oyle de olmaliydi zaten. Icindeki kesmekesi yaratan seytanla kavga ediyordu, ne kazaniyordu bu kavgayi ne kaybediyordu. Tekrar bakti, agliyordu. Kadinin yuzunden suzulenler sanki gozyaslari degil boncuk taneleriydi. Yere dusen her damla Burak'in ayaklarina dogru yuvarlaniyordu sanki. Oysa ne cok isterdi o boncuklari yerden toplamayi. Hayatinin aski, gonlunun atesi, gozunun nuru, ruhunun nefesiydi. Gitmemeliydi. Ama gitmeliydide. Ne vardi su gurur denen melanet yureginin ortasina cokmeseydi. Yinede kadin aslinda gimistide. Onu sevdigini bile bile o adamin koynuna girmemis miydi? Neyse dusunmemeliydi bunlari. Artik vakit gelmisti. Burak, "Yuregindeki idam sehpasina coktan vurmustu tekmeyi." Sonra son kez bakti kadina. Nefesini icine cekti cigerleri yangin yeriydi. - "Git artik." dedi. Kadin kafasini kaldirdi, gozlerinin icine bakti icinde kalan son cocukluk temizligini de tuketerek. - "Ama seni seviyorum." dedi son nefesini veriyor gibi. Burak ise sozcukleri dalgalara teslim etmisti, firtinada alabora olmustu zaten sevda gemisi. - " Bende seni seviyorum." dedi. Kadinin gozleri gulmeye baslamisti, bahar gelmisti tekrar kalbine bir an. Icinde cocukca bir nese. Burak ise kendi biten baharina inat tekrar kisi getirmisti. - "Ama git." dedi. - "Ben o gece bu sevdayi karanlik sokaklarda kaybettim, Git."

Güncellemeler:
Eger okunursa bu sorum ikinci bir kesit gonderecegim, begenilirse tabii :)
@Kzlck
@Imera

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• "yere dusen her damla Burak'in ayaklarina dogru yuvarlaniyordu sanki. Oysa ne cok isterdi o boncuklari yerden toplamayi. Hayatinin aski, gonlunun atesi, gozunun nuru, ruhunun nefesiydi. Gitmemeliydi. Ama gitmeliydide. Ne vardi su gurur denen melanet yureginin ortasina cokmeseydi. "

bu kısım harika çok güzel gerçekten tebrik ederim :)

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :) olumlu geri donusler almak mutlu ediyor beni :)

• böyle ifadeler kulladığınız müddetçe aksi olamazdı zaten :)
      bu arada eig için teşekkürler kitabınız yayınlanınca haber verirseniz sevinirim başarılar :)

• Tesekkur ederim :) buradan duyururum kitabin yayinlandigini :) gorusmek uzere.

En İyi Erkek Görüşü

• soluksuz son ıkı cumleye kadar geldım. gol olur dedım ama olmadı. güzel

0|1
    0|0
    • Gelismenin son kismi bu kesit. Sonucta olur belki :)

• Elestilerin icin tesekkur ederim. Kitap bitti yazdim sadece biraz ekleme ve editoriyel inceleme yapmam gerekiyor. Ama onerilerini baska bir calisma da degerlendirmek isterim.

• basarılar dılıyorum. yolun acık olsun kardesım. yardımada acıgız her zaman. kapasite var sende. daha buyuk dusun.
      zirveye oyna

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok güzel 👍👏👏

0|1
    0|0
  • Bayildimmmm çok güzelmiş benzetmelerin , betinlemelerin çok güzel . Hepsini okumak istiyorum ☺😊

0|1
    0|0
    • Daha gelistirmem gerekiyor yil basinda cikacak kismet olursa hediye ederim :)

• Rica ederim . İyi sabahlar

• Ben tesekkur ederim. Hoscakal.

• Guzelmis hikaye

0|1
    0|0
  • Guzel bir anlatiminiz var. Yazim yanlislarina da dikkat ederseniz anlatimda sıkıntı olmaz sanirim.. Merakla bekliyorum ikinci kesiti :

(acikcasi ismimi gorunce de sasirmadim degil)

0|0
    0|0
    • Beni taniyorsun. Yazim yanlislarim telefondan kaynaklaniyor. Zor
      oluyor yazmasi. Mesaj gonderecektim mesajlarin kapali oldugu icin tanitamadim kendimi sana.

• Kitap dostu :)

• Aldatanı affeden cok buyuk hata etmis olur

0|0
    0|0
  • aldatildim affettim. hayatimin a... koydu. affetmeyin. kendinize bu kotulugu yapmayin.

0|0
    0|0
    • Bu gercek bir olay degil, birroman kesiti sadece :) ama senin adina uzuldum tabii :(

Erkekler Ne Diyor 6

• Abi güzelde Onu sevdigini bile bile o adamin koynuna girmemis miydi? Neyse dusunmemeliydi bunlari. bu kısım olmamış bence seven kişi yani gerçek sevgiden bahsediyorum seven kişi bedenini ruhunu başka bir bedenle başka bir ruhla niye paylaşsın paylaşırsa o kişiyi sevmiyor demektir öyle değil mi?

0|1
    0|0
    • Orasi oyle ama hikayenin tamaminda durum cok farkli. Bu sadece bir kesit.

• Bende demek istedigini anlamamisim cunku :) Ask bedende vardir kiside somutlasir sadece. Kisinin kim oldugunun ya da ne oldugunun onemi yok. Evet en onemli ornek ilahi ask. Tanriya olan sevgiyi onu gormeden tanimadan bilmeden sadece var oldugunu kabul ederek seviyoruz. Ya yoksa. Askta boyle karsinda somut bir beden oldugunu kabul ediyoruz ama o kisi ya yoksa.

• ya yoksa diyerek başka konuya geçeriz. demek istediğim şeyleri tam anlatamıyorum

• Aşk ancak bu kadar ve bu şekilde ifade edilebilir. Tebrik ediyorum kardeşim. Düşüncemi soracak olursan gururu bırak ve aşkınızı yaşayın bence. Sevgi ha denince bulunan bir şey değil. Sevgilinin bin pişman olduğu besbelli. Affetmelisin bece. Ben de aynı şeye maruz kaldım, gururumu yenip affedemedim. Şu an inan bin pişmanım.

0|1
    0|0
    • Su an yazdigim son kitaptan bir kesit bu benim hayatim degil acikcasi :) ama begenilip gercekmis gibi algilanmadi beni daha cok mutlu etti cok tesekkur ederim :)

• Bitti yayina hazirlaniyor Ocakta raflarda olacak. Ikinci adam yayinlarindan cikiyor. Tek bir sorun var kitabin ismi kafamda bir kac tane var ama secemiyorum.

• Kafandaki isimleri yaz bana. Düşüncemi yazayım.

• Işte siz kadınlar böylesininiz sevilirken bile biri senin o ağzını öpmeye bile kıyamaz biri Ağzına yüzüne...

0|0
    0|1
  • yorumsuz

0|0
    0|1
  • haklısın :(

0|1
    0|0
  • sacma seyler

0|0
    0|1
Yükleniyor...