Son kitabimdan bir kesit elestirilerinizi bekliyorum?

Kadin en sevdigi mor renkli ikili koltugun uzerinde oturup camdan disari bakarak agliyordu. O sirada kapidan giren Burak, sanki bu lanet olayhic yasanmamiscasina kadinin yuzune buyuk bir ask ile bakti. Gozleri gozyaslarindan bugulanmis, yuzune bir sis perdesi inmis gibiydi. Tekrar bakti kadina, tekrar ve tekrar. Belkide bu onu son gorusu olacakti. Oyle de olmaliydi zaten. Icindeki kesmekesi yaratan seytanla kavga ediyordu, ne kazaniyordu bu kavgayi ne kaybediyordu. Tekrar bakti, agliyordu. Kadinin yuzunden suzulenler sanki gozyaslari degil boncuk taneleriydi. Yere dusen her damla Burak'in ayaklarina dogru yuvarlaniyordu sanki. Oysa ne cok isterdi o boncuklari yerden toplamayi. Hayatinin aski, gonlunun atesi, gozunun nuru, ruhunun nefesiydi. Gitmemeliydi. Ama gitmeliydide. Ne vardi su gurur denen melanet yureginin ortasina cokmeseydi. Yinede kadin aslinda gimistide. Onu sevdigini bile bile o adamin koynuna girmemis miydi? Neyse dusunmemeliydi bunlari. Artik vakit gelmisti. Burak, "Yuregindeki idam sehpasina coktan vurmustu tekmeyi." Sonra son kez bakti kadina. Nefesini icine cekti cigerleri yangin yeriydi. - "Git artik." dedi. Kadin kafasini kaldirdi, gozlerinin icine bakti icinde kalan son cocukluk temizligini de tuketerek. - "Ama seni seviyorum." dedi son nefesini veriyor gibi. Burak ise sozcukleri dalgalara teslim etmisti, firtinada alabora olmustu zaten sevda gemisi. - " Bende seni seviyorum." dedi. Kadinin gozleri gulmeye baslamisti, bahar gelmisti tekrar kalbine bir an. Icinde cocukca bir nese. Burak ise kendi biten baharina inat tekrar kisi getirmisti. - "Ama git." dedi. - "Ben o gece bu sevdayi karanlik sokaklarda kaybettim, Git."

Güncellemeler:
Eger okunursa bu sorum ikinci bir kesit gonderecegim, begenilirse tabii :)
@Kzlck
@Imera

0|0
77

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...