Anime izleyen kaç kişiyiz?

Anime Anime Anime Anime Anime Anime Anime Anime

6|0
21|29

En İyi Erkek Görüşü

• direk başrole odaklanmış animeleri de sevsemde genelde companion'cıyım (yoldaş). samurai champloo, baccano, cowboy bebop, fullmetal, steins gate, code geass, naruto, özellikle hellsing gibi animelerin bende yeri farklıdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Anime izlemeye ilk tsubasayla başladım diyebilirim lakin anime olduğunu bilmiyodum tabi küçüktüm o zamanlar ilkokula gidiyordum. hey gidi günler hey :) daha sonra ise Hellsing, Baki the Grappler ki bu anime favorimdir bilmeyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. şimdi ise Berserk'i onu izliyorum, bitince de Death Note a başlıyım diyorum. Naruto yu çok duydum ama hiç izlemedim. Ha birde bir kaç bölüm Dragonball izlemişliğim vardır:)

0|0
    0|0
  • attack on titan der çeker giderim :D

1|0
    0|1
    • Bir yeni sezon çıkamadı live action gelecek diyorlar ama Levi ı oynayan aktör 1.81 o filmden hayır gelmez

• idare et sen de artık ne olmuş :)

• Bilmiyorum daha o çıkacakta altyazı eklenecekte 1 aydır manga bekliyorum zaten

• Anime acayip bir sekilde bagimlilik yapan ve bir anda hayatinin vazgecilmez bir parcasi olan bir sey. Ilk bleach le basladim (ki genelde buyuk animelerle baslanmaz) 1 haftada 120 bolum izlemisligim var ve bittikten sonra da hayatinizda bir seyler eksik geliyo o fantezi dunyasindan sonra gercek hayat sıkıcılasiyo. Bu yuzden daha fazla izlemek istiyosunuz bu ufak bir kartopunun dagdan yuvarlanip kocaman olmasina benziyo mangalar oyuncak figurler tablolar cosplayler japon hayranligi... Hic anime izlememis insanlar bana gore cok sey kaciriyorlar:D

0|0
    0|0
  • Bleach

0|1
    0|0
  • Naruto, Bleach, Death Note, Hunter x Hunter, Kuroko no Basket, Attack of Titan, Tokyo Ghoul, Inzama Eleven

0|0
    0|0
  • çoğu filmden daha iyi oldukları bir gerçek ;)

0|0
    0|0
  • http://myani melist. net/animelist/DeidaraSeras, bu benim anime listem, hertürlü soru sorabilirsiniz :D

0|0
    0|0
  • Kamisama Hajimemashita'yı izliyodum bikaç gündür ama 10 bölüm dayanabildim. Sonra sıktı bıraktım. yinede kızlara tavsiye ederim.

Favorim naruto bu arada. ah bir de fiiller çok olmasa :o

0|0
    0|0
    • Bu soruyu nerden gördün bugün görüş gelip duruyor

• yeni fikir mi? ufaklık ben onu sana tavsiye etmedim, başlığı takip eden ve izlemeyen varsa onlar için söyledim. sen anime hastasına benziyosun zaten, sana anime tavsiye etmek haddime mi düsmüs :d

• İki haftadır kendimi çektim haliyle gündemden geri kaldım yeni fikir dediğim o yani

• İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • ben varım. şimdiye kadar 3000 bölüm izlemişimdir :D kısaca..

0|0
    0|0
  • f. t serisindeyim şu an

0|0
    0|0
  • izledim hiç anlam veremedim

0|0
    0|0
    • İzlemediysen nasıl anlam veremedin

• yabancı dil di anlamadım fazlada izlemedim zaten anime yazmışım zaten animal olması gerekiyordu öylesine baktım sevmedim çıktım

• Dediğini anlamış gibi yapsam ayıp olur mu

• Ben varım. Gerçi bayadır yeni bir tane izlemedim.

0|0
    0|0
  • 6-7 yildir anime izliyorum halada devam😊

0|0
    0|0
  • anime sevilmez mi ya naruto candır :))

1|0
    0|0
  • bayılırımmmm :D

0|0
    0|0
  • bende azık izlerim arada:D

0|0
    0|0
  • Ben cok seviyorum

0|0
    0|0
  • anime nedir ya

0|0
    0|0
  • tarzım değil..

0|0
    0|0
  • anime derken :D

0|0
    0|0
  • anime niy :D

0|0
    0|0
  • ben ızlerım walla severek ızlerım hemde

0|0
    0|0
  • güzel oluyor severim

0|0
    0|0
  • erotikmi normalmi :D

0|0
    0|0
  • izlemiyorummmm...

0|0
    0|0
  • Yaoi (dövmeyin ama seviyom) derdim ama g*t korkum var abi

0|0
    0|0
  • O Dalga geçtiğiniz Sönmez alev Varya Kim Biliyonuzmu İzleyin
    https://www.youtube.com/watch?v=JFQf49m-PJM

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Severim

0|0
    0|0
  • Çok severim anime ve manga :)

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum

0|0
    0|0
  • İzlerimmmm <3

0|0
    0|0
  • Hiç kişi

0|0
    0|0
  • ilk olarak animeyle death note da tanıştım sonrası malum sjjsjsjsjjs (death note ölmeden izlenilmesi gereken bir anime)

0|0
    0|0
  • öyle çok izleyemiyorum artık ygs lys sağolsun :( fakat günde iki üç sezon bitirdiğimi bilirim. BAYILIYORUMMM

0|0
    0|0
  • İzlerim.

0|0
    0|0
  • Dayım'dan izlerken gördüm 3-4 sene önce. Ondan öğrene öğrene başlıyorum. Şu an ilk başlarken izlenicek seri'leri yazarsanız çok mutlu olurum. Death note'a başladım ve Full Metal Alchemıst serisine başlıyıcam ^^

0|0
    0|0
  • Ofc şu ana kadar abartısız 5000 bölümü aşmıştır \(^-^)/ Yalnız, mangalar daha güzel oluyor, salla animelerini

0|0
    0|0
  • bilm

0|0
    0|0
  • Ben yokum.

0|0
    0|0
  • Ben izliyorum çok da severim hentaisinden tut Sci-fi sine kadar

0|0
    0|0
  • Seyrederim.