Kış mevsiminde neler yaparsınız?

soruyu soramadım çok kısa yada çok uzun oluyor böyle abuk bir soru oldu.yapılabilecek aktiviteler neler? çok sıkıcı ...

0|0
166

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• sınemaya gıdeblırz orda patlamıs mısır sonra hava soguk yagıslı oldugu ıcın alısverıs merkezlerınde takılınablır orda yemek yemek sonra cefeye gıtmek eger kar yagıosa manzaralı bı kafede kahve ıcmek super olur sıcak sarap ıcıleblır pek sevmem ama arkadaslar soluyor :D sonra haftasonu sıcak bır mekanda brunch pes oynayablırsın playstatıon evde arkadaslarla

0|1
    0|0
  • sinema, kapalı havuz hamam sauna,evde kahve partisi

1|1
    0|0
  • yat uyu..benim gibi :D

0|1
    0|0
  • ben en çok kışı seviyorum nedense.dışarda karda yağsa yağmurda yağsa film izleyip patlamış mısır keyfim var,sütlü kahve keyfim var,sinemaya giderim bazen,meydanda dut ağaçları olan bir çaybahçesi var oraya gidyoruz yaz kış,ormanların içinde köprülü kanyon var oraya gidip teneke tavuğu pişiriyoruz,salıncak kuruyoruz,ip atlıyoruz biz turizmciyiz eğlenmenin yolunu buluruz:)reklamlar:)

0|1
    0|0
  • Sıcasık evimde oturur film izlerim , jenga oynarım , okey oynarız , muhabbet , sohbet , mandalina portakal nar , elma syu ...

1|0
    0|0
  • Ufoyu yakarım. Karşısına geçerim. Şaşırmış mimiklerle :O yaparım. O şekil fotoğraf çekinirim. Fcebook'a atarım. Açıklama 'Ufo gören masum köylü espirinin suyunu arıtma cihazından geçirip abdest alanlar derneği'' yazarım.

1|1
    1|0
  • evden dışarı çıkmak istemem

0|0
    0|0
  • ormanda dolaşıyodum son uc senedir en sevdigim

mekan degisimiyle yok artik

0|1
    0|0
  • Disari çikarim, iyice donduktan sonra eve girer yatagima kosar uyurum.

0|1
    0|0
  • mevsime göre yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • Tatil istiyorum ben!

1|1
    1|1
  • genelde uyurum

1|0
    0|0
  • Eve tıkılır, sanal seks yaparm bol bol

0|0
    0|0
  • arklarla soqukdan kızarana kadar eqlen dısarı cık :)

0|0
    0|0
  • mandalina yering

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kış geldiğinde spor salonuna gitmek daha keyifli olur.Terlersin ama sıkılmazsın,bunalmazsın.hava serin olduğu için daha keyifli çalışırsın.vücut daha zinde olur.Arada da kartepe ye uludağ a kayak yapmaya gidilir.sucuk ekmek pöf pöf pöf be şimdi olsa da yesek

0|0
    0|0
  • bende yalan yok sevgilimle elektrikli battaniye yanarken çift kişilik yatağımızda cilveleşir sevişiriz..

0|1
    0|0
  • Kış geldimi miskinlik başlar pc sigara nescafe yat kalk yemek ye sonra bida :D

0|0
    0|0
  • Ne zaman gelecek şu bizim üniversiteye kar tatili ya, kar yağmaya da başladı :(

Uyumak istiyorum artık

0|0
    0|0
    • bölüm ne hocam bu kadar yoruyorlar sizi ? ben son sınıfım üni de bu sene baya boş zaman var uyumak için ,2ci dönem yandım ama..

• söyletme bro,makine mühendisliği ...

• Seninki de kolay değil dostum.

• en güzel aktivite evde oturmak kışın =)

0|0
    0|0
  • kış uykusuna yatarım genelde

0|1
    0|0
Yükleniyor...