Arkadaşlar ilham gelmiyor?

Ben küçüklüğümden beri hikaye yazarım. Bir aralar bırakmıştım ama geri başladım. Yazdıklarım beğeniliyor. Lakin şimdi yazdıklarım çok çok sıradan geliyor bana. Basit gibi. O yüzden yazdıklarımı kimseye gösteremez oldum. Aslında her zaman farklı kurgular, değişik şeyler yazarım ama yazdığım hikayeyi bir türlü devam ettiremiyorum. Devamını yazıyorum ama çok basit geliyor. Hiç ilham yok yani. Ne yapabilirim? Yardımcı olur musunuz :(

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İlham geeel geelll diye çağır belki gelir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ilham gelmiyorsa takmanin bir mantigi yok bence ilham bu cunku nerde nasil cikacagi belli olmaz onun icin cok takma elbet gelir..

0|0
    0|0
  • Yeni maceralar yasaman lazim insan ilhami yasanmisliklar ya da yasana bilir ilginc seylerden alir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı sorunu bende yasiyorum. Hatta wattpad hesabi acmistim. Her neyse yazamama sorunumu 20-25bölümlük degilde tek bölümlük hikaye yazarak cozdum. Aklima bir konu geliyordu. Onunla hemen tek bölümlük hikaye yazıyordum. Hikayem bitince onu wattpadde parçalara bolerek betimleyerek yazıyordum. Benim icim taslak oluyordu. Ona uyarak yazinca bölümleri her sey daha kolay oluyordu.

Tabiki orjinal bir fikir bulmak sana kaliyor..

0|0
    0|0
  • Ya kendi hayatından kesitler verip işte be bilim hayattan aldığın derslere yönelik hikayeler iyi bir ilham kaynağı olabilir.
    Ya da böyle çimenlere yat gökyüzüne yat ilham vardır her zaman şöyle bir kafanı kaldır her şey ilham kaynağı

0|0
    0|0
Yükleniyor...