Sizce bu 2 şarkı benziyo mu? Birbirlerini andırıyolar mı? BİGBANG çalıntı şarkı yapmış olamaz değil mi? Lütfen görüşlerinizi paylaşın. Sizce hangisi?

Arkadaşlar kpopun önde gelen gruplarından biri şüphesiz BİGBANG'tir. Ben de bir VİP olarak son yorumlar hakkında sizlerin görüşlerinizi merak ettim. Sizce BİGBANG'in MADE serisindeki 'D' için yayınladığı Sober şarkısı, The Wanted'ın Glad You Came şarkısını andırıyo mu?

Son olarak iki şarkının üst üste getirilmesiyle oluşturulmuş bu videoya bakabilirsiniz. Umarım benim gibi BİGBANG'e güvenen ve bunun karalama kampanyasından ibaret olduğunu düşünenleriniz vardır..

• BİGBANG'in şarkıyı çaldığı iddiası tamamen saçmalık. sanki ihtiyaçları var
    33% (3)0% (0)21% (3)Oy Ver
  • Şarkılar birbirine benzeyebilir, bu gayet normal bir şey
    22% (2)40% (2)29% (4)Oy Ver
  • Sanki biraz andırıyo gibi ya, esinlenmiş olabilirler
    45% (4)20% (1)36% (5)Oy Ver
  • Bence baya baya benziyo cık cık
    0% (0)40% (2)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayatta dinlemem bu koreli aptalca şarkıları. :):

0|0
    2|0
  • Alakası yok bence

0|0
    0|0
    • Vallahi duymak istediğim de buydu :D bence de alakası yok hep yalan yanlış karalamaya çalışıyolar BİGBANG'İ

• Yani akıl var mantik var bunu kim söylediyse saçmalamış

• İngilizler çekemediler tabi saçma sapan işler yapıp rezil ettiler kendilerini. Benim soruyu sorma amacım da ben fanları olduğum için mi benzetemedim bunu anlamaktı. Anladım da yani haklıymışım..

• Yok be kızım ne alaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk baştaki melodi benziyor ama bigbang dediğimiz grup azımsanacak bir grup değildir şarkı çalmasına ihtiyacı olan bir grup değil yani öyle olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Pek benzetemedim kusura bakma..

0|0
    0|0
    • benim de duymak istediğim bu zaten niye kusura bakiyim :D benzemiyo dimi ya benim biasım öyle pis işler yapmaz zaten :D

• GD eşeğini sağlam kazığa bağlar... alakası bile yok yani..

• İmparotiçe aynen ya GD ve Teddy'nin yamuk işi olmaz :D

• BIGBANG yapmaz öyle şeyler. :D Bence de hiç benzemiyor, nasıl benzettiklerinide hiç anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Azıcık andırıyo, fantastic baby favorimdir😊

0|0
    0|0
    • Fantastic Baby ve Crooked güzeldir :D ama en güzelleri yine MADE serisinden bence Loser, Bae Bae ve If You çok iyi hele We Like 2 Party :D

• Sanki biraz andırıyo gibi ya, esinlenmiş olabilirler

0|0
    0|0
    • Öyle deme ya GD çok üretken bir isimdir pek esinlendiğini sanmıyorum ama fikrin için teşekkürler :)

Yükleniyor...