Metal dinleyen birileri yok mu buralarda?

Çoğumlukla deathgrind, deathcore, technic death metal dinliyorum. Siz ne tarz ve kimleri dinliyorsunuz? bir el edin de metalcileri görelim. Öneriler de bulunalım. Dağıtalım burayı haydi:)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 7

• Aranan kansın kardeşim. Acayip severim özellikle brutal. Hastası olduğum dinlerken azğımın suyu akan grup ♥Nocturnal Bloodlust♥. Pop ve arabesk rap dinleyenleri hiç bir zaman anlamayacam çünkü sözlerde anlam yok mk anlamı olmayan şeyi neden dinler insan tempoyu seviyorsan git elektro dinle eskiden dinlerdim sonra hayatın getirileri değiştirdi.

0|1
    0|0
    • İşte budur ya. Nocturnal Bloodlust ı dinlememiştim. Özel albüm önerisi var mı?

• Son albümü The Omnigod candır onun dışında. Venom, Genesis, T. Y. R. A. N. T, punch me if you can şarkıları özel şarkı önerimdir skype face varsa karşılıklı şarkılaşırız bro.

• bir aralar çok dinlerdim, sonra şöyle bir rock a kaydım, birazda pop a derken metal kaynadı arada

0|0
    0|0
    • sana yol yordan göstermek lazım. elinden tutan olmadı mı hiç sen böylece kayıp giderken

• Müslum baba dinleyen var daha çok uyar mi?

0|0
    0|0
  • Var da bizi takıyorlar be çok yalnız metalciler olarak

0|0
    0|0
  • Rock Forever :) biri beni mi çağırdı :)

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • heavy metal, thrash metal, death metal, endüstriel metal biraz da black metal, folk metal

0|0
    0|0
Yükleniyor...