Kore dizileri hakkında ne kadar bilgilisiniz? En sevdiğiniz kdrama hangisi? Oppanız kim? Ya da kdramaya dair merak ettiğiniz şeyler var mı?

Kore dizileri hakkında ne kadar bilgilisiniz? En sevdiğiniz kdrama hangisi? Oppanız kim? Ya da kdramaya dair merak ettiğiniz şeyler var mı?
En sevdiğiniz kdrama hangisi? Spoiler almak isterseniz yorum yapabilirsiniz :)

• Boys Over Flowers
    38% (3)0% (0)30% (3)Oy Ver
  • Secret Garden
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Playfull Kiss
    25% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • 49 Days
    12% (1)50% (1)20% (2)Oy Ver
  • Dream High
    25% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • Man From The Another Stars
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • You're Beautiful
    0% (0)50% (1)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• The Heirs 😍

1|0
    0|0
    • The Heirs gibi pek çok drama var ama maalesef sınırlı sayıda ekleyebiliyoruz. Lee Min Ho ve Park Shin Hye'ye özürlerimi sunuyorum burdan bianee :D

• Koredeki insanlar Kim Woo Bin'in yüzünü beğenmiyor gözleri dinazor gibi geliyormuş baya bir şaka yapılmış bununla ilgili hatta... Ben fan sayfalara takılmıyorum pek öyle kimsenin fanı falan da değilim yalnızca Woo Bin 'i hoş buluyorum. Koreli bir ablam bana Kore'deki asıl sevilen kişinin Won Bin olduğunu söylemişti.

• Won Bin tam anlamıyla efsane olarak görülüyor zaten. Ama o dizi değil film çekiyo. Özellikle Kore'de yakışıklıların piyasaya çıkışının öncüsü Won Bin'dir ondan önce jön kavramı yoktur. Won Bin'in aşk hayatı ve evliliği onun gümdemde kalmasını sağlamıştır. Won Bin karizmatik ve sevilesi bir adamdır..

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç sevmem kore dizilerini

0|0
    0|0
  • Sevdigim b idizileri yok

0|0
    0|0
  • Kucimpio vardı nerdeydi o 😄

0|0
    0|0
    • Jun Pyo Boys Over Flowers'ta :D İnsanın aklına kazınıyo ismi değil mi? :D Lee Min Ho'nun etkisi işte :D

• bırak koreyi moreyi bizim öküzler çinli diye hala korelileri dövüyor

0|0
    0|0
    • Aynen öyle ya maalesef oluyo bunlar. Bizim 'öküzler' başımızı yere eğmesin diye Kore'ye kardeş ülke olduğumuzu hissettirmeye çalışıyoruz..

• O değilde uzak doğu ülkelerini çok merak ediyorum

0|0
    0|0
    • Mesela nereleri? Çin Japonya Tayland Tayvan..

• Afedersiniz sormak istediğim bir şey var Koreceyi biliyor musnuz? Ve gerçekten umut dolu olmak isterim ama inşallah hayallerim gerçekteleşir. Yni merak ettiğim ülke ama dediğim gibi umutsuz olmamak elde değil. Ve teknoljiden bahsediyorsunuz ne yazkki bilim ve teknolojide Türkiye çok ama çok yetersiz. Siz daha iyi bilirsiniz ama yine de dile getirmek isterim. Bakın şu an güney kore ve japonya ileride süper güç olacak devletler çünkü güney kore yanlış hatılrmıyorsam eğitime ayırdığı pay 52 milyar dolar yani eğitim onlar için çok öenmli bir konumda ama bizde öyle değil. Kendimi bildim bileli ösyme deki müfredat değiyor hangi bakan gelse kendine göre bir kılıf uyrurup eğitimi o yönlü ilerletiyor ben fazla uzatmayayım en iyisi :) uzun lafın kısası türkiyenin eğitime öncelik vermesi gerekir

• Korece kursuna gittiM, yaklaşık 8 senedir Kore dizileri izliyorum, kpop dinliyorum. Telaffuzum iyidir ve Korece yazmayı kurstan önce öğrenmiştim zaten. Şu an alt yazısız olarak izliyorum her şeyi. Pek çok forum sitesinde Korecemi geliştiriyorum ve bir dil bir kültür diye boşuna dememişler. Hergün yeni şeyler öğreniyorum. Türkiye konusunda çok haklısınız. Benim bahsettiğim sağlıklı adımlar yurtdışına çıkıştaki devlet desteğiyle alakalıydı ama dediklerinize katılıyorum..

Kızlar Ne Diyor 6

• Misaeng izle.

0|0
    0|0
    • Misaeng'i tabi ki izledim. Önerim için teşekkürler :)

• Ben de öyle hobi olarak yeni ve farklı alfabede bir dil öğrenmek istemiştim :)
      Ben özel ders alıyorum koreli bir öğretmenden İstanbul da yaşadığım için biraz daha fazla imkan var :)

• Ben bir kelime dahi bilmiyordum ilk başladığımda. İngilizcem gibi yanlışlarımı düzeltmeye uğraşmak istemedim. Bir dili öğrendiğinde insan ilk öğendiği yanlışsa düzeltmek çok zor oluyor :/
      Korecem İngilizcemi geçecek yakında :)

• Saraydaki mücevher/dae jang geum bilir misin? Ben küçükken trtde çıkardı. Orada geum-yang diye bir kız vardı. Dizinin popüler mükemmel kızı jang-geum'dı. Geum yang min ho'ya platonik aşıktı. Hep onun gibi sevmek istemişimdir. Saf, temiz, gururlu, kırılgan.. 😞😭😭

0|0
    0|0
    • Saraydaki Mücevher kdramanın demirbaşlarından ve de tabi ki izledim. Gerçekten çok güzel bir aşktı. İnsan Kore dizilerinin etkisinden ömrünce çıkamıyo ya..

• Hepsi benim bebeklerim gibi

0|0
    0|0
  • The Heirs
    Lee Min Ho

0|0
    0|0
    • En güzellerinden biridir :) The Heirs'ın haremime kazandırdığı en büyük isim de Kim Woo Bin'dir :D

• Secret Garden

0|0
    0|0
    • Secter Garden'ın da HyunBin ve JiWon'un da fanıyım çok güzel bir tercih oldu :D

• Boys Over Flowers

1|0
    0|0
    • Çoğunluğun aynı yanıtı vereceğini düşünüyorum zaten :) Peki kdramanın sıkı bir takipçisi misin?

Yükleniyor...