Bir kızla ideal bir çıkma nasıl olur ve olmalı?

Bir kızla ideal bi çıkma nasıl olur-olmalı? Nereye gidilir,ne yapılır,ne yenir,içilir? Düşüncelerinizi bekliyorum.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim görüşümle ideal sevgili sadece elele tutuşma öpüşmek gezmek değil aynı zamanda dost yakın arkadaş gibi olabilmektir. Onunla herşeyini paylaş sevgili aynı zamanda dost olun bunun çok faydası olur. İlk haftadan kızı tutup sinemaya götürme yada çok hızlı davranıp öpmeye kalkma. Cafelerde gidebilirsiniz yemeğe çıkarabilirsin falan filan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence gayet güzel söyle : ben senin masallarında duyduğun o prens olabilirim..Peki sen benim prensesim olur musun? de :D Zaten evet dicektir .. Sonra alıp normal bi öğle yada akşam yemeğii yiyebilirsin unutma bunun 1. yılı var şimdi mükemmelliyet düşünüyosan o zaman daha iyisine ihtyacn olcaktır :D

0|0
    0|0
  • Herkeze göre değişir.

Biriler discolara gidip yada başka kalabalık ortamlarda eğlenmeyi sever diğerleride sakin yerlerde birebir olmayi sever.

0|0
    0|0
  • İlk buluşmaysa eğer , sakin bir yerde yemek yenilir. Parana göre illa şık olsun aman aman olsun diye bir kural yok. İlk zamanlar ya hani önemli olan bakışmak tanışmak falan.

Sonra sonra zaten hem eğlenebileceğin hem yemek yiyebileceğin mekanlara gidersiniz.

0|0
    0|0
  • Lunaparka git ıstakoz ye ayran iç ..var mı böyle bir şey yaa..ideal çıkma nasıl oluyor bende öğrenmek istiyorum :) bu kadar gözünde büyütme sen birlikte dışarı çıkmaya ikna et gerisi illaki gelir zaten..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• belli bi yerde buluşulur. sonra kalabalık cafelerden birine gidip bişeyler içilebilir tabi karnı açsa bu tercih cafeden değil karnını doyurabileceğin bi yer olmalıdır

0|0
    0|0
  • kızdan bahset huyundan suyundan nerede oldunu söle uygun mekan söleyelim

0|0
    0|0
    • sessiz biraz ama eğlenceli de kafe belki daha uygun olabilir ama ya insan sıkılırsa

• ozaman sadece bu kadar yardım edeblirim :)

• Ankara da isen bikaç mekan ismi verebilirim.

0|0
    0|0
  • şiye göre değişir

0|0
    0|0
Yükleniyor...