Ne izmir ' miş be arkadaş diyenlere söylemek istediği olan var mı?

bazıları izmiri boyoz ve kumru olarak görüyor hep si aç galiba:) ne izmir miş be arkadaş diyen arkadaşa cevap verelim...

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Egenin incisi deriz İzmir için. Çekirdeğe çiğdem derler. Çekirdek yemeyide çiğdem çitlemek olarak söylerler. Simite gevrek derler. Çeşmeye ve Kuş adasına gitmek istanbulda Kartaldan Kadıköy'e gitmek kadar vakit alır. Körfezi vardır biraz kokar.

Karşıyaka'da bu ülkenin en güzel kız topluluğunu görürsünüz. Hakkaten güzeller ama...

Urla, inciralti, sahilevleri, foca, dikili, varmı daha ötesi...

Kordonda hiç kolunuza sevgilinizi takıp gezdiniz mi? Güneşin batışını izledinizmi?

Kumru yedinmi desem size bilmeyenler hemen hadi be ordan diye tersler.

Alsancakta oturup kahve içmenin tadına varmayanlar İzmir'i bilmezler.

İstanbul'da yaşıyorum ama İzmir'i özlüyorum...:(((

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• izmir harikaaa

0|1
    0|0
  • En azından ülkesini kömüre satacak kadar aptal değiller.

1|4
    1|1
    • sert ama bize de o yakışır be :)))

• panpa bozma ya en azından bi çaba var bi var oluş mücadelesi var izmirde ... körü körüne teslimiyet yok ...

• +1 milyon bile az gelir :)

• 0|1
    0|0
  • ben susuyorum.

0|1
    0|0
  • gelsin sadece 1 ay yaşasın o zaman ne izmirmiş be arkadaş demez.Rahattır,sabah tanımadığın insanlara bile günaydın dersin,özgür yaşam nedir anlarsın,kimine göre gavursundur ama bize göre ülkemizi bir torba kömüre satmayız,belediyemiz hep suçlanır ama izmirliler Aziz Kocaoğlunun nasıl dürüst nasıl iyi biri olduğunu bilir,kimseyi yargılamazsın dini,dili için...Boyozumuz vardır,gevreğimiz,çiğdemimiz,Asansörden bir kez şehre baktınmı fikrin değişir,marttan itibaren Çeşme,Alaçatı,Foça kalabalık cıvıl cıvıl olur...Yaz erken gelir,kış geç...İşte bunun gibi milyonlarca sebepten ötürü iyiki İzmirliyim...

0|0
    0|0
  • Emekli olunca evet. Su genc yasimda hayir. Sikilirim ben yaaa.

0|1
    0|0
    • yok artık daaa neler datça yı sormadım izmir izmir :))))

• hatunun dibisin valla ne diyim

:))) anca artı bir verebiliyom onuda verdim bittiii :))))

• Ehe sagol.

• izmirde gece hayati ):

0|1
    0|0
  • izmirliyim varmı sıkıntısı olan ?

0|1
    0|1
  • İzmir'e ilk kez geçen hafta gittim böyle bi şehir yok ya tam yaşanılcak yer aşık oldum.

0|0
    0|0
    • izmirin dağlarında çiçekler açar ... of çok pis gaza geldim özledim bee izmiriii :((((

• Kemeraltında midye dolma yemek gibisi de yok.Evet açım:))

0|0
    0|0
    • hepimiz açız ama biz başka şehirler gibi cumhuriyete özgürlüğe mutluluğa ve saygıya aç değiliz...

midye dolma olaydı iyiydi :))))))

Erkekler Ne Diyor 12

• 3 büyük şehir ve Türkiye'nin bilimum tatil beldelerini gezmiş bir izmirli olarak;

izmiri bu kadar güzel yapan en yegane şey, körfezin boylu boyunca uzanmasına rağmen şehrin toplu vaziyette ve kolay ulaşılır biçimde olmasıdır.

Aşağıda belirttiğim hat üzerinden gözlerinizi kapayarak, sahil şeridinden izmiri bir dolaşın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Urla-Güzelbahçe-Sahilevleri-İnciraltı-Göztepe-Karataş-Konak-Pasaport-Alsancak-Bayraklı-Karşıyaka-Bostanlı-Mavişehir..

0|1
    0|0
  • Ne İzmirmiş be arkadaş diyene daha ne gördün ki salak derim. Orada okudum ve yaşanılacak tek büyükşehir neredeyse gözümde

0|1
    0|0
  • öğleden sonra programı : atıştırmak maksadıyla kumru biraz zaman geçireyim diye kordon da çiğdem sonra kordon da devam edelim düzgün bir barda midde bira güzeeeel sevgiliyle eğlence gece borvova küöük park olur son larak ilerleyen saatlerde inciraltında sucuk ekmek :)

0|1
    0|0
  • made in Istanbul biri olarak söyleyeyim, Türkiye'de bana en çekici gelen şehir İzmir.

Avantajı çok :D

0|1
    0|0
  • O değil de medeni insanlar ortalaması biraz daha yüksek bir şehir. Bunun dışında görsel bi' güzelliği pek yok.

0|0
    0|0
  • soru tam olarak ne ?

0|0
    0|0
  • izmirli olmak ayrıcalıktır

0|0
    0|0
  • Güzel kent sıkıntı nerde?

0|0
    0|0
  • kim her yeri beğenmek zorunda değildir...

0|0
    0|0
  • izmirin aşığıyım beeee

0|0
    0|0

• çiğdemi unuttun:D

0|0
    0|0
  • Olabilir. Kimseye zorla sevdiremeyiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...