Unutamadıgınız ve tavsiye edeceğiniz kitap ismi nedir? Gerçekten sevdiginiz yazar kitap lazım bana canlar :) ?

Bana çok kitap lazım :D ama liste elimde olmalı yoksa secemiyorum cancanlar :D sizin en sevdiğiniz kitap veyahut yazar nedir kimdir :) ?

0|0
24|40

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Ayşe Kulin Veda

1|0
    0|0
    • bir o kaldı o kadından okumadıgim. d sağolasın hatirlattign için :)

• Kardeşim bana da kitap lazım okumak için ödünç verir misin?

• gazap üzümleri

0|0
    0|0
  • oblomov.

1|0
    0|0
  • ALAMUT dıye bir roman var yazarı rus beğenmessen parasını ben vereceğim kitabın :)

1|0
    0|0
    • Doğum günüm e aldı kzuenm baya dikkatle okunması gereken bir roman hasan sabbahin cennet ve cehennmi dimi D sinvlrdn dolayi tatile ertledim ona baslmstm. d

• Yok ya seçimini belli benim hizayya yakın :)

• iyi bakalım :)

• Ben okumayı zülfü livaneliyle sevdim serenat ama diğer kitaplarını beğenemedim neden se alamur wiladimir bartol erkekler daha çok beğenir şu an okuyorum müthiş bitmesin diye hergün 1yaprak okurum dizi gbi :p

0|0
    0|0
    • Evet ya serenada başlarken sıkılıp birakicktm ama ilerledikçe o kadr harika ki :D

• @Alman37 ödünç ne demek hediyem olsun adresine gönderirim kargoyla istersen

• jojo moyes senden önce ben

0|0
    0|0
  • franz kafka-dönüşüm

0|0
    0|0
  • Kahraman Tazeoğlu ve Canan Tan güzeldir kitapları bir bak derim

0|0
    0|0
  • kral (20 sene önce ilk p*rno dergimdi)... tavsiye etmiyorum tabiki..

0|0
    1|0
  • eger klasik okumak istiyorsan kesinlikle Dostoyevski'nin son romanı olan Karamazov Kardeşleri tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Semerkant cok guzel bir kitapti ya.

0|1
    0|0
  • Çin İşkencesi
    Düzceli Memet
    Aşkın Gözyaşları serisi Şems, Mevlana, Kimya Hatun, Hamuş

0|0
    0|0
    • Duzceki mehmet kimya hatun ve hamuşu ilk defa duydum diğerlerini okudum sağolasın alicam onlarida inşallah :)

• Bana İkimizi Anlat
    Senden Önce Ben

0|0
    0|0
    • 1. yi medyada göre göre okudum sayılır 2. ye bnde hayranım harika bir roman di :D hazin sonuç

• İnsanın pin kodu. Douglas Forbes

0|0
    0|0
    • Vauu his geliyor kulağa. d Teşekkürler d

• Beğenirsen kaderin pin kodu ve ilişkilerin pin kodu isimli kitaplarınıda öneririm

• Vayy. d seri mi isim benzerliği mi yapmış md sagolsn alırım ilkini okuyunca ki beğenir m kesin :)

• psikolojiye ilgin varsa;
    freud - haz ilkeleri ve ötesi

yoksa; dostoyevski'den seç bir tane, o seni içine alacaktır..

0|0
    0|0
    • Sağolasın. D üniversite ye inşallah psikolojiye gidiyorum lazm di hm cok sagol. D

• Eğitim için herşey. d cidden çok severim ve gerçekten kaliteli kitaplara zamn ayırmam lazm cok sagol ulaşırim bn. d

• o halde bana kesinlikle ulaşmalısın, sana tavsiye edeceğim çok önemli şeyler olabilir. dikkat et kendine, bir şeyin aslında ne kadar bilgi varsa o kadar sevgisi vardır.

• Adam Fawer - Olasılıksız
    Charles Darwin - On the origin of species

0|0
    0|0
    • Olasılıksız i okudum harika bir sasirtmacaydi. D 2 . dediğini duymadım ssgolsn . d

• eğer ciddi bir şekilde almayı düşünüyorsan laf olsun diye söylemiyorsan hangi yayınevinin baskısını alman gerektiği konusunda bilgi veririm sana. Yok almıycam diyorsan da hiç yorma beni :D

• Aa benim kitapligimi görsen hmde dağıtmış halimiz hmn yazardn :D zahmet olmayacaksa memnun olurum cancan. D okurum vallahi özet ini bile veririm bk. d

• kurt kanunu kemal tahir

0|0
    0|0
  • Reşat Nuri Güntekin Çalıkuşu, sanırm reşat nurinin kitabıydı 6 sene önce okumustum.

0|0
    0|0
  • chuck palahniuk'un bütün kitapları iyidir

0|0
    0|0
  • the martiana bak. güzel bence. ama favorim en iyisi en tatlısı simyacıdır her zaman

0|0
    0|0
    • The martina olabilir nd Simyacı yi okudum sağolasn :)

• istersen hediye edebilirm sana

• Oo okunmuş kitaplari özellikle ararım. d de mümkün değil gibi sagolasn düşünmen yetr :)

• yaşar kemal kurt kanunu

0|0
    0|0
  • Burak Turna-Bir Kış Gecesi oldukça ilginç bir kitap.

0|0
    0|0
  • Ernest Hamingway

0|0
    0|0
  • Keleğlan masalları shsh

0|0
    0|0
    • Vauuuu :D izleyelim izleye okumaya gerek kalmadı :D d ama cocukkn okumstm ya cokk Sağol. d

• jose saramago : ölüm bir varmış bir yokmuş

0|0
    0|0
    • Aksiyon kurgu falnmi md yazdım sağolasın d

• ben öyle aksiyon macera kitapları fazla sevmem, bu kitap mantıklı ve çok hoş bir kurgusu olan roman

• Tamamdir. D sağolasın gerçekçi bir roman yani d

• Jojo mayes

0|0
    0|0
  • zar adam vardı bıtırmedım ama eglencelıydı :D

0|0
    0|0
    • Bitiremedin demek :D bn söylerm artık sonunu. D

• Aminn ecamin sende sagol insalalh7 bakalım nolcak. d

• hadi bakalım :)

0|0
    0|0
  • Sefiller. Victor hugo 10/10

0|0
    0|0
  • Canan tan yüreğim seni çok sevdi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 24

Yükleniyor...