İzmirliler nerede acaba?

Sayfa'da İzmirli olan veya İzmirde yaşayan kaç arkadaşımız var acaba. Aynı şehirdeyiz birbirimizden haberimiz yok ayıp yani :D Bende İzmir deyim türkiyenin en güzel şehrinde :)

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bende geldim fakat Türkiye nin pek çok şehrinde yaşamış birisi olarak bırakalım şu en güzel şehir İzmir palavralarını :P

0|0
    2|1
    • Bende türkiyenin 15 şehrini gezmis ve bunların 4ünde ikamet etmiş birisi olarak hala izmirin en güzel şehri olduğunu söylüyorum

• Ortaya bir iddia atıyorsun bende sebebini soruyorum ama sende cevap yok. Madem bir iddian var bunun sebebini soruyorum. İddianın temeli ne? Sen bana şu sebepten dolayı demektense ya da burada farkı var deyip sonu kanıtlar sunmaktansa yazma diyorsun? Bana cevap vermek, iddianı kanıtlamak yerine diktatör insanlar gibi kabullenmiyorsun yazma çek git diyorsun. Farklı fikirleri kabullenmiyorsun. Bu da özgür olduğunu iddia ettiğin izmirle senin ters karakterde olduğunu gösterir.

• Bende sana yaşayıp anlamadiysa lafla hic anlamazsin diyorum bu kadar basit

• 9 gün sonra görüp geldim ama , has izmirliyiz :D

0|0
    0|0
  • İzmir...

0|0
    0|0
  • Kim demis en guzel sehri diye?

0|0
    2|1
    • İzmirde yaşayan yaşamayan herkes izmiri gören aşık olur her zaman

• İste klasik bir izmirli. Uza git demeler felan. Niye cunku senin farkli fikirlere saygin yok kapiş ;) bir de tutmus bana ozgurlukten bahsediyosun. Senin ve senin gibilerin ozgurluk anlayisi bu kadar iste. Simdi defol

• Anliyorum seni matmazel

• Sitenin yarısı İzmirli ;)

0|0
    0|0
  • buradayım

0|0
    0|0
  • ankaralılar burada :D

0|0
    0|0
  • Izmirde :D

0|0