Amatör sanatçılar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Normalde ben rap müzik dinlemem ama tanıdığım kişiler söyleyince dinlemiş bulundum. Amatör sanatçıların neden önü açılmıyor? Sizce nasıl performansları?

link

link

Güncellemeler:
link sadecce sesi hakkında yorum alırsam o da yeter

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Önü açılmaz tabikide. Her alanda olduğu gibi müzik piyasasındada torpil konuşuyo. Sesi olmayan bir saçma sapan insan var piyasada. sanki müzik sektörüde birilerinin tekelinde. istediği gibi at koşturuyolar. İstediklerine albüm yapıyolar önüne gelen film çekiyo film yönetmenliği yapıyor. Bu işin eğitimini almış tiyatro mezunu konservatuar mezunu bir sürü yetenekli genç var. İzin vermiyolar çünkü . bakıyorum biri albüm yapmış yada bir filme oynuyo araştırıyosun yükseklerden torpilli ya dededen ya babadan.

1|0
    0|0
    • çok güzel anlatmışsın

• evet içimi döktüm sayende saoL çok güzel bir noktaya değinmişsin sende. Tiyatrolar özelleştirildiğinde nasıl ayaklanmışlardı çünkü tekellerindeydi onların hem bu halkın temsilcileri olan devletten maaş alıyolardı hemde halkı küçük görüyolardı. Elitler güya. canları cehenneme Elit dönemi kapandı dönem Halkın dönemi artık.

Erkekler Ne Diyor 11

• Amatör sanatçı dediğin insan bile sanattan anlamalı , içinde sanat geçiyor cümlenin . Nota bilmeden , pesi bilmeden tizi bilmeden eline kalemi alıp saçma sapan iki söz yazıp ardından eline mikrofonu alarak sanatçı olunmaz .Bu işin kursları ve dersleri boşuna verilmiyor. İşte bu yüzden bu amatör dediğiniz kişiler amatör kalmaya devam ediyor öylede kalmaya devam etsinler mümkünse zaten Türkiye'de kaliteli müzik yapabilen insan sayısı çok azken bu yüzdeyi iyice düşürmeye gerek yok .

0|1
    0|0
  • link

Bu fazla amatör ama sözler anlamlı bence :)

0|0
    0|0
  • Kendi tarzlarını yaratamıyorlar. Hepsi aynı çizgide aynı sözleri tekrarlayıp duruyor. Bazısında gram anlam yok. Ses bu müziği yapmaya uygun olabilir ama biraz da yaratıcı olmak gerek.

0|0
    0|0
  • önü açılmıyor derken cok reklam kokan hareketler bunlar

0|0
    0|0
    • Reklam yapmıyorum. Ben sadece yorumlarınızı bekledim burada reklam yapsam neye yarar.

• biz amatörleri hangi gözle değerlendirdiklerini bilmiyorum

ayrıca biz türklerde bir acımasızlık var bu anlamda

acımadan eleştiriler

üstelik birde sanki profesyonelmiş gibi verilen akıllar falan filan

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum senin gibi Him dinleyen birine bunu yakıştıramadım.. eheh şaka bir yana anlamıyorum ben bu tarz şeylerden.Rap dinlerim ama bu tarzı hiç sevmem.Sesi ise sıradan.

0|0
    0|0
    • Ben zaten dinlemiyorum arkadaşım yorumlayınca size sunmak istedim fikir almak amaçlı :)

• MJ efsane ya o dinlenmez mi :) 8 9 yaşlarından beri dinliyorum MJ yi:)

• Aynen efsane...

• amatör sanatçılardan hiç hoşlanmadım :) hoşlanmamda bi gidişle.. kalite önemmlidir her zaman

0|0
    0|0
    • Herkes zirvede başlamıyor sonuçta. Herkes amatör olarak keşfediliyor

• kaLite önemldir demişsinde piyadakiler çokmu kaliteli Allah aşkına kaç kişiyi dinledinde bu genellemeyi yapabiliyosun. Kıçını bacanı açan şarkıcı oluyo piyasadakilerin çoğu eğitimsiz. amatör dediğiniz sanatçıların çoğu onlardan çok daha bilgilidir müzik konusunda.

• cevabımın neresi zorunuza gitti :D sizdemi amatörsünüz

• Bir tedirginlikle arsız bela falan linkledin sandım sonra rahatladım valla. İlk şarkıda sesleri berbat, 2. güzel.

0|0
    0|0
  • sadece birilerine benzemeye çalışıyolar.

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok anca kendı aramızda eşimize dostumuza söleriz daha yukarısı için torpil lazım ..((

0|0
    0|0
  • Anıl Durmuş

Azap HG

Canfeza

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...