En sevdiğiniz kitap?

Öncelikle en sevdiğiniz kitap hangisidir? Ve kitap önerir misiniz? Kitap arayışındayım. En etkilendiğiniz kitap hangisi oldu?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• birazcık sohbet etmeden insanlara ne önereceğime karar veremiyorum.
    ben şahsen doğu felsefesine çok yatkınım, bu sebepten ötürü de genellikle kitap zevkim bu konu ile kesişiyor. ancak batı külliyatından da güzel ve önemli eserler okuduğumu düşünüyorum.

bana soracak olur isen beş halka kitabı çok önemli bir kitaptır, ya da bilinenden kurtulmak vs.

yakın zamanda okuduğun ve beğendiğin kitaplar nelerdir?

0|0
    0|0
    • *türkçe'ye beş çember kitabı şeklinde çevirilmiş :) halka olması gerektiği kaanatindeyim :/

• doğunun limanları.

1|0
    0|0
  • siz kimi Kandırıyorsunuz
    davam
    büyük umutlar

0|0
    0|0
  • Jasper Kent Oniki, süper bir kitap çok sürükleyici sanki izliyormuş gibi kafanda canlanıcak kitap bitmesinn diye dua ediceksin :D

0|0
    0|0
  • bernard cornwell den azıncourt oku derim ya da jonna tart tan gizli tarih ikiside mükemmel öteai kitaplar yeni yazım istersen dan brown ceyennem oku tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• önemli değil eğer senin önerin varsa bende kitap hastası biriyim ayrıca okuduğun roman türlerini yazarsan yardımcı olurum

• Lord of the Rings.

0|0
    0|0
  • Siddharta-Herman hesse

0|0
    0|0
  • s*ktir et john c. parkin

0|0
    0|0
  • eroinle dans - canan tan... olasılıksız-adam fawer

0|0
    0|0
  • ama kitap çok ta en iyisi yazarı sorsaydın

0|0
    0|0
  • bakamdım kı :)

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu. bakış açımı değiştirdi...:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• klasikleri severim,, özellikle dostoyevsky kitapları
    aslında rus yazarların kitaplarını okumak ayrı bir zevkli
    iskender pala da okumaya doyamadığım yazarlar arasındadır.. ama diline alışık olmayana ağır gelir..
    Zülfü Livanelinin Kardeşimin Hikayesi kitabı akıcı ve kurgusu gayet iyi bir kitap
    her yazarın kitabını okumak lazım..
    kitap seçimini ilgi alanına göre yap bence.. bize güzel gelen sana güzel gelmeyebilir..

0|0
    0|0
  • Tam onu konuşuyoduk arkadaşla iki favorimden biri kahperengi diye diğeri bende kalsın burada hacanmasın

0|0
    0|0
  • Necip fazıl dan çile okumalısın.

0|0
    0|0
  • Şeker portakalı mutlaka okunması gereken bir kitap

0|0
    0|0
  • serenad

0|0
    0|0
  • Aynı yıldızın altında ve Kağıttan kentler ikisinin de filmi yapıldı :)

0|0
    0|0
  • İnsan ne ile yaşar/tolstoy

0|0
    0|0
Yükleniyor...