Yüzüklerin efendisini hiç izlemedim

yüzüklerin efendisini hiç izlemedim. sizce ben mal mıyım ? herkes bayılarak izlerken ben başından sıkılıp kalkıyorum . normalde film izlemeyi çok seven bir insanım . hatta fantastik filmleri çok severim.ama yüzüklerin efendisini bir türlü sevemedim sizce neden?

Güncellemeler:
şu an indiriyorum izliycem.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bende izlemedim sen en azın bir şekilde filme ulaşıp izleme gayretinde bulunmuşun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sürü psikolojisi derler, herkes yaptı diye siz yapmak zorunda değilsiniz. İnsanlar bu tür yaklaşımları protest bir yargı veya farklılaşma eğilimi nevinden, hava atma eylemleri olarak görüyor. Herkes çok sevse de, ben pırasa yemeğini sevmem. İnsanların zevk veya tat odağı olarak gördüğü çoğu şeyi beğenmemek veya ondan sıkılmak doğal. Bunu mallık olarak görmek de doğru değil, sevmek zorunda da değilsiniz. Bu basit bir tercih meselesi.

1|0
    0|0
  • izlemedigin icin sevemiyosun. saglam bi onyargin var bence. yuzuklerin efendisinin her bolumunu 5-10 kez izlemis biri olarak, pisman misin sorusuna hayir diye haykiriyorum

1|0
    0|0
  • çünkü yüzüklerin efendisi herkesin fanı olabileceği bi film değildir onu yaşamak tatmak lazım ben fanıyım oyunlarına da bayılırım müziklerine de kendisine de bi ömür hiç bitmeyecek hastalıktır bu!

1|1
    0|0
    • evet müziklerine bende bayılıyorum çok güzel.ama bir türlü oturup izleyemedim.

• Efsaneleşmeye aday olan hiç bir filmi ben de izlemedim. Eğer bu mallıksa yalnız değilsin arkadaş :)

1|0
    0|0
    • iyi bari tek değilmişim.bazıları öl dedi bana topluca intihar mı düzenlesek?

• Sana öl diyenin adam olduğunu biliyor muyuz? Belki o daha mal? :)

• :)

• boşuna yaşamişin.. en az 4 katlı binaya gidip balıklama atla...

0|0
    2|0
  • içbir şey kaybetmemiş olan insandır. neticede bir film, izlesen ne olur izlemesen ne olur ?

türk toplumunda popüler filmleri izlemeyenler cahil muamelesi gördüğü için soran olursa 'izledim' deyin gitsin.

0|0
    0|0
    • düzgün cevap verdiğin için sağol.

• Yuh daha ne diyim onu izlemeden bu yaşa kadar gelmeyi nasıl başardın.

0|1
    0|0
  • izleme sinemaya git hobbiti izle

0|0
    0|0
    • bağlantılı değil mi anlamam ki o zaman.

• Iyi seyirler..

0|0
    0|0
  • "Sizce ben mal mıyım ?" Bizce evet.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğer fantastik edebiyattan kesinlikle hoşlanmıyorsan izleme. Çünkü fantastik edebiyatın temellerini Lotr atmıştır ama azıcık bile hoşlanmıyorsan fantastik edebiyattan izle çünkü kökü yüzüklerin efendisidir. Şu anda hobbit vizyonda izleyeceksen ilk onu izle sonra lotr 1-2-3 ak git. Tabii en iyisi kitaplarını okuman

0|0
    0|0
  • nasıl sevemedin ki

0|0
    0|0
    • başını izliyorum sıkılıyorum.normalde çok severim böyle fantastik filmleri ama uzun olduğundan mıdır nedir bir türlü izleyemedim.

• ben kaç kere izledim bilmiyorum sevdiklerim arasında hemde çok

• ben ozellikle daha uzun olmasi icin extended versiyonunu izliyorum. daha uzun suruyo. universiteyken film gecesi olmustu. aksam 7den sabah 6ya kadar yuzuklerin efendisi izlemistik. muhtesemdi

• Ben de hic izlemedim.

0|0
    0|0
  • tercih meselesi..normalsin:)

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum konusunu bile bilmiyorum :) Dikkatimi çekmiyo o tür filmler

0|0
    0|0
  • bende hiç sevmedim. bana bütün fantastik filmler saçma geliyor esasında. yalnız değilsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...