İbrahim Tatlıses mi, Bülent Ersoy mu? Sizce hangisi Türkiye'nin EN GÜÇLÜ sesi?

Öncelikle iki USTAYA da en derin saygılarımızı sunalım. Türk müziğindeki gelmiş geçmiş en GÜÇLÜ sesler ikisi de. Bunu ben değil bütün otoriteler zaten söylüyorlar. Müzeyyen Senar gibi, Zeki Müren gibi müthiş buğulu sesler de gördü bu topraklar. Ancak GÜÇLÜ ses dendiği zaman bu iki isimden konuşuldu. Bu yüzden ikisinden birisini seçmek bir diğerine haksızlık olmayacak. Zira ikisi de gönlümüzde taht kurmuş sesler.

1- Bülent Ersoy
Japonya'da yapılan müthiş geniş çaplı, dünyadaki gelmiş geçmiş bütün yorumcularının da incelendiği bir araştırmada SADECE Bülent Ersoy'un sesi "%100 kusursuz" bulundu. Bu alanda DÜNYADA TEKTİR.

Bu uzun şarkıda 3:00'dan itibaren devam ederseniz nakarattaki o muazzam nağmeyi dinleyebilirsiniz. ŞU NAĞMEYİ bile Türkiye'de yapabilecek başka bir ses yok.

2- İbrahim Tatlıses
Onun için de söylenecek fazla söz yok. Müthiş nağmeleriyle ve tarzıyla ülkenin imparator lakaplı tek şarkıcısı.

• Bülent Ersoy
    61% (11)56% (5)59% (16)Oy Ver
  • İbrahim Tatlıses
    39% (7)44% (4)41% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence Bülent Ersoy çok iyi..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İkisini de sevmiyorum :/

0|0
    0|0
  • Bülent ersoy bence

0|0
    0|0
  • Sevmem hic birini ama Bulent Ersoyun sesi daha güzel

0|0
    0|0
  • Bence ebru gundes ve yildiz tilbe 😒😒😒

0|0
    0|0
    • Çok büyük ses Ebru Gündeş, ama şu videoda klasman farkı biraz belli oluyor :))
      https://www.youtube.com/watch?v=rl3gefz1jcg

• Ben onu buraya yazmadım, çünkü Bülent Ersoy ile İbrahim Tatlıses'e büyük haksızlık olur diye düşündüm. Herkes Demet Akalın derdi... Onun muazzamlığı bu soru için fazla :D :D

• Iste aradigim mizah

• Üçüncü şık; Ajdar 😁

0|0
    0|0
  • Bülent ablamız daha iyi bence.

0|0
    0|0
  • Bülent ersoy

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...