Glee'de en sevdiğiniz karakter?

Memleketteki tek Gleek benmişim gibi hissetsem de bir yoklama çekeyim hem de buralarda kim çok seviliyor göreyim istedim. Sue Sylvester meseleyi işte bu kadar görüyor.

0|0
114

En İyi Kız Görüşü

• Klaine shipliyorum aşırı derecede barıştıkları için çok mutluyum favori çiftim onlar :3 Karakter olarak Puck'ı çok severdim gelmiyor artık Finn de yok eski havası kalmadı ama Rachel ve Klaine için izliyorum :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Favori dizilerimden.Gerci daha 3.sezona baslayamadim.Blane'i severim.

0|1
    0|1
    • 3 Bence en iyi sezonuydu

• evet geçen seneydi

bu sezon yeni yüzler falan var, mezun olmuş karakterler ortadan kaybolmuş..

• He pardon.3 sezonu izledim.son sezonun bitmesini bekliyorum baslamak icin.evet en guzeli 3.sezondu

• esmer bi kız var adı ne o.

0|0
    0|0
  • Brittany i seviyorum çok tatlı hayalgücü baya geniş:D

0|1
    0|0
    • ben çocukken bile o boyutta değildim.. gerçekten ultra bi şahsiyet kendisi :)

• 1 bölümlüğüne geldi Quinn sectionals kısmında.

Did you know that dolphins are just gay sharks? :)

• Evet ya ve iyice gıcık oldum kıza o bölümde. Santanayı nasıl ezdi di mi? haha o espiriyi hatırlayamadım ama iyiymiş:D

• Santana Lopez Forever

0|0
    0|0
  • bizim köye gelmedi daha onlar ne kiiiii ?!

0|0
    0|0
  • izlemedim ben hiç çok cahal hissettim ya ben kendimii

0|0
    0|0
  • karakter olarak pek bir favorim yok, ama blainin sesi offf...

0|0
    0|0
    • Blaine'in tipte muhteşem aslında :)

Şu da kendini aştığı performansıdır link

• tip..ses... nazar değmesin ne diyeyim:))

hele bu sezon ki beauty scool drop out performansı orjinal grease dekinden kat be kat iyiydi.

• o ne ki.. çok cahil gördüm kendimi

0|0
    0|0
  • İlk sezonunu izlemiştim meraktan, sonra bıraktım... Santana cadısını severdim.

0|0
    0|0
  • Kurt en sevdiğim kesinlikle. Santana & Brittany en sevdiğim çiftti. Santana acayip seksi, Kurt'le de Blaine tekrar birlikte olsun istiyorum. Son bölümü izlemedim gerçi. Bilmediğim şeyler olduysa söylemeyin sakın!

2|1
    0|0
    • Gay ilişkiler tiksindirici gelse de bu Kurt'le Blaine oluyo yahu, enteresan.. :)

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...