Sesinizi beğeniyor musunuz şarkı söylemekten zevk alır mısınız yoksa asla söylemem mi diyorsunuz?

Sesinizi beğeniyormusunuz şarkı söylemekten zevk alırmısınız yoksa asla söylememmi diyorsunuz

• Çok güzel sesim vardır şuankı şarkıcılardan eksiğim yok bülbül gibi şakıyorum
    26% (5)0% (0)23% (5)Oy Ver
  • Çok kötü bir sesim var ilk okulda müzik dersi gelmesin istiyordum karga gibiyim
    5% (1)33% (1)9% (2)Oy Ver
  • İdare eder diyorum çok güzel olmasada çok kötü bir sesimde yok en azından rezil olmam
    21% (4)0% (0)18% (4)Oy Ver
  • Güzelmi çirkinmi bilmem öyle takıntım yok yemek yaparken veya ev işleri yada herhangi bir işle uğraşırken kendi kendime mırıldanıyorum alışkanlık
    48% (9)67% (2)50% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Konuşurken çekilir, şarkı söylerken çekip gidilir

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir sesim var ilk okulda müzik dersi gelmesin istiyordum karga gibiyim

0|0
    0|0
  • hiç söylemem eskiden bir iki kadeh atınca kendi kendime mırıldanırdım şimdi o da yook

0|0
    0|0
  • sesim çok kötü değil ortamda veya kalabalıkta asla söylemem ama sevdiğime bazen kendimi daha iyi ifade ede bilmek ve duygularımı aktara bilmek için ona özel sölediğim oluyor

0|0
    0|0
  • Şimdi abartmim ama sesimi beğenmeyen kimse olmadı şimdiye kadar.Kalabalık ortamlarda söyletmeye çalışırlar hep.Öyle sağlam sanatçılarla yarışamam ama şu an piyasadakilerin yarısından iyiyimdir :D

0|0
    0|0
  • ben beğeniyorum şarkıcı falanda değilim başkası tınn:D

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • söylemekten ziyade dinliyorum...

0|0
    0|0
  • ses rengimin güzel olduğunu biliyorum ama şarkı söylemek için yaratılmamışım kesinlikle.

0|0
    0|0
  • öyle bi sesim varki ağlarsın D:

0|0
    0|0
  • sesim çok kötü mümkünse söylemiyeyim de beni vurmasınlar:D

0|0
    0|0
  • Sesim pek güzel değildir. ama Türkü söylemesini çok severim

0|0
    0|0
  • C şıkkı

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum, başkaları beğeniyor. Delirmiş bunlar ya.

0|0
    0|1

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• D seçtim.Ben bir çok müzik enstrümanı çalabiliyorum ama malesef sesim guzel değil ama banyoda, iş yaparken kendi kendime bir şeyler söylüyorum ve bir çok kerede abimden para teklifi alıyorum.Sessiz olmam için bana para teklif ediyorda :).

1|0
    0|0
    • haha negüzel işte canım konsere gerek kalmadan kendini yormadan alıyorsun paranı :D her şarkıcının hayalidir bu

• Evet ben yöntemimi buldum .Abimin evi ayrı ve benim yanıma gelince başlıyorum bir iki sarki mırıldanmaya.Bakıyorki bunun sonu yok basıyor parayı.Yeterki sessiz ol istediğini yaparım misali.Ek gelir işte :)

• toplum içinde dinlemeyi banyoda söylemeyi :)

0|0
    0|0
  • şarkı söylemeye bayılırım.

0|0
    0|0
  • Güzel mi çirkin mi bilmem öyle takıntım yok yemek yaparken veya ev işleri ya da herhangi bir işle uğraşırken kendi kendime mırıldanıyorum alışkanlık.

0|0
    0|0
  • Cevabım A.

0|0
    0|0
  • 2 3 sene evvel sesimi çekmiştim hafıza kartındaydı şebnem ferah ın ben şarkımı söylerken parçasını söylemişim .abimle gidiyoruz arabada birden başladı .rezalet bişey :) ne kadar değişik ne kadar kötü çıkmış sesim ..gülmesinler diye çaktırmayım dedim ama dayım dayanamadı değiştir şu şerefsizi ne kadar bağırıyor demez mi :D bi daha asla tövbe .. yine çıplak ses belki yidir ama kayıt çok değişik çıkıyo

0|0
    0|0
    • zor durummuş braz :D olsun canım rezil olmak diye düşünmede tatlı bir anı olarak düşün arada yüzün güler :D

• bülbül gibi şakıyorum , güzeldir sesim.

0|0
    0|0
  • şarkı söylemeyi çok severim ya insan stres atıyor

0|0
    0|0
  • Hayir begenmiyorum ama bu durum sarki soylememe engel degil

0|0
    0|0
  • beğenirler. ayrıca ben söylemeyi çok severim. özellikle sanat müziği

0|0
    0|0
  • konuşurken normal

şarkı söylerken istemsiz cırlıyorum

gülerken opera söyleyen travesti gibi kahkaha atıyorum

0|0
    0|0
  • şarkı söylerken hoş değil ama konuşuken ki sesim çok güzeldir beğeniyorum:)

0|0
    0|0
  • Kendi kendime mırıldanmayı seviyorum ben yaa :)

0|0
    0|0
  • Sesimi beğenmem ama istemsiz şarkılara eşlik ederim

0|0
    0|0
  • Ses tellerimde nodule var.Neyini beğeneyim ya. :(

0|0
    0|0
  • Sesimi begenmiyorum sadecr Tekken soylerim :)

0|0
    0|0
  • Evet, beğenirim.

0|0
    0|0
  • Ses tonum güzeldir...

0|0
    0|1
Yükleniyor...