Behzat Ç'nin açılımı nedir?

Bu Ç'nin açılımı nedir ya çok merak ettim, biliyormusunuz?

Güncellemeler:
cevaplar güzel artık sonunda öğrenecez heralde :/ yada hiçbir anlamı yok merak etsinler die Ç. demişler

0|0
1051

En İyi Erkek Görüşü

• Behzat Ç. Emrah Serbes 'in yazdığı bir Roman'dır...

Dizi bir roman uyarlamısıdır ve Ç' nin bir anlamı Yoktur...

link

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 50

• Dizinin senaristinin Solcu olduğu söylentisi var. Bu sebeple de Ç. harfinin, Che Guevara'dan gelmiş olması muhtemel.

3|2
    1|3
  • Behsat Ç: Behsat Çük

5|1
    0|0
  • peki ya Şahin K'nın açılımına ne demeli o.O

5|4
    0|0
  • soy adı tek harften oluşuyo demekki

1|0
    0|0
  • çokoturgaçlıgötürgeç

3|0
    0|2
  • ‘Ç’nin anlamı; Ankaralı olan, halen mezun olduğu hukuk fakültesinde öğretim üyeliği yapan bu profesör doktorda gizli. 1948 Ankara doğumlu olan bu profesör, Ankara Koleji’ni ve A.Ü. Hukuk Fakültesini bitirdi. Uzun yıllar avukatlık yapan ve yazar da olan bu profesörün Behzat Ç’nin senaryosuna katkıda bulunup bulunmadığını bilmiyorum. Ancak kendisinin yıllardır toplumsal olaylarla yakından ilgilendiği ve bu alanda faaliyet gösterdiği biliniyor.

Ankara’ya bu kadar yakın, Ankara sevdalısı ve ‘Ankara’yı İstanbul’a taşıyorlar’ sözünün sahibi bu profesör doktorun ismi Anıl Çeçen.

Söylemleri ve Behzat Ç’deki gerçekler birbiriyle bu kadar büyük bir uyum içinde olunca tahminim şu ki; Behzat Ç’nin ‘Ç’sinin anlamı Anıl Çeçen’in ‘Ç’ sinden geliyor.

0|0
    0|0
  • Adamın soy adının baş harfi =)

1|0
    0|1
    • Soyadını söylemiyorlar dizide sansürlüyorlar nedenini bilmiyorum kimsede bilmiyo kimsede bilmesin arkadaş onuda bilmeyi verin :D

• Behzat Çorumlu. :-)

1|2
    0|1
  • Başkomiser bir tuvalet penceresini açmak için kredi kartını sokar, zorlar. Kart ortadan ikiye ayrılır, üzerinde “Behzat Ç...” yazan tarafı elinde kalır. Ç nin anlamını ve devamını kimse bilmiyor.

0|2
    0|0
  • Behzat çözer diye tahmin ediyorum.

en kötü yanı 2013 haziran ayında final verceklermiş :S

1|0
    0|0
  • Behsat Çocuğu

1|0
    0|0
  • behzat çilli bom bom bom

1|1
    0|0
  • isim ve soyad benzerligi olmasın tazmninat davaları acılabiliyor . örnek behzat çandar dese 40 tane cıkar bu isimden 40 da 1 ide parsayı götürürü :))

1|0
    0|0
  • Filmin yönetmeni biraz merak uyandırmak istemişolabilir.. Yada herhangi birini anımsatmak istememiştir hani haberlerde soy isim verilmiyoya olabilir aslında belkıde gerçekte yaşanan olayları yazıyor ve Soy ismini vermek istemedi ve kısalttı..

0|0
    0|0
  • Kelimelere takılma. 2 gün önce 81. bölümü yayınlanan dizinin tamamını izlediysen Behzat Amir'imin açılımını anlarsın zaten.

0|0
    0|0
  • şu caanım dizi hakkında saçmalasanız daha doğrusu amirimin deyimiyle saçmsapan konuşmayın la ! ... susun biraz.. muhteşem i konuşun !

0|0
    0|0
  • behzat çelik...

0|0
    0|1
  • Behzat Çayırçimengezegeze

2|1
    0|0
  • Behzat Çözer demişti dizidekiler.

0|0
    0|0
  • ç'nin bir açılımı yok.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 10

• behzat o.ç

1|6
    1|2
  • Behzat Ç’deki gerçekler birbiriyle bu kadar büyük bir uyum içinde olunca tahminim şu ki; Behzat Ç’nin ‘Ç’sinin anlamı Anıl Çeçen’in ‘Ç’ sinden geliyor.:):)

0|0
    0|0
  • Çksjfksdjfkldsjflksdkjfklskjlgfksldkflsdkflskd.

0|0
    0|0
  • Çok saçma bir dizi ya :S

0|0
    0|0
  • Hıc dusunmemıstım

0|0
    0|0
  • Behzat ÇOTANAK.

0|0
    0|0
  • çözer çıkarsa hiç şaşırmam:)

0|0
    0|0
  • behzat çük. O yüzden oha bilmiyor musunuz bunu.

0|0
    0|0
  • Behzat çip :D

1|0
    0|0
  • Behzat Che <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...