Eski diziler mi yoksa yeni diziler mi?

bence eski bir tane dizi şimdiki 50 diziye bedeldi çünkü eskiden oynayan diziler için insanlar komşulara akrabalara eşe dosta giderdi şimdi ise yerinden kalkıp kanalı teğiştermezler dizi için o kadar berbat diziler var yani...
eski diziler mi yoksa yeni diziler mi arkadaşlar?

ne dizilerdi be zamanında..

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Trt1 in yeni çıkardığı dizileri beğeniyorum.
    ama bunun dışında eski diziler yenilerde iş yok. Sürekli aynı durumları oyuncuları, mekanları değiştirip değiştirip önümüze koyuyorlar

0|0
    0|0
  • Eski değil yeni.

0|0
    0|0
    • yenilerden hangisi sence ben 10 yıldır izlemiyorum dizileri fırat bitti dizi bitti bence en son kurtlar vadisi izlerdim

• ben rice ederim.

• aynen eskıler superdı

0|0
    0|0
  • ikisini de sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Eskiler

0|0
    0|0
  • Yeniler beş para etmez eskiler eskide kaldı tekrar izlenmez. En iyisi yabancı diziler.

0|0
    0|0
    • eskiler eskide kalıyormu sence?

• Eskiyi özleyen çoktur da ben bir tane bile insan görmedim günümüzde oturup eski dizilerden izleyen. En iyi ihtimal aklına gelmiştir, en iyi sahnelerin toplanmış halini açar izler. Özleyen vardır ama günümüzde o diziler artık yok. Eskide kaldılar.

• şu an izlemiyor olmalarını sebebi ney biliyormusun 1997 yılında sırılsıklam dizisini izleyen 18 yaşındaki kızın şimdi çocukları var ve onlarla ilgilenmek zorunda ev işi çocuklar yemek çamaşır ütü bulaşık vs vs aslında bir tatil verseler ona ne istersin deseler bir bak o zaman

• eski dizilerin tadı başka.

0|0
    0|0
    • bende onu diyorum ama çoğu arkadaşım ısrarla yeni diyor..

• Eskiler sarkilar diziler flmler

0|0
    0|0
    • filmler varda dizilerin çoğu bulunmuyor

• He yok bücür cadı

0|0
    0|0
    • evet ne izlerdi zamanında o küçük kız sonra büyüyüp arka sıradakiler, e geçti..

• eskiler kötü. bir ekmek teknesi vardı, o başka

• onu pek izleyemedim o zamanlar çalıştığım için

• Eski diziler

0|0
    0|0
  • Yeni ^^

0|0
    0|0
  • eskiler.. haziran gecesi favorim

0|0
    0|0
    • bende izlerdim benim en seviğim hesabım bitmedi seninle ve hemşerim, di

• yabancı dizi izlerim ama türk dizilerinden bence diziden diziye göre değişir

0|0
    0|0
    • haklısın yabancı dizilerden THE O. C yi izledin mi hiç? türk dizilerde çok güzelleri var tabi şimdi biraz sanaryo yok gibi diyelim :)

• diziyi biliyorum izleyen arkadaşlarım da var önerdiler ama zaman bulamıyorum başlamaya ya da biraz üşeniyorum diyelim :)

• sağlık olsun :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kurtlar vadisi :/

0|0
    0|0
  • Eski dizi

0|0
    0|0
    • teşekürler desteğinize eyvallah

• Yabancı diziler candır

0|0
    0|0
    • yabancılardan şu an spartacus eskiden dallas ve power rangers, i izlerdim

• Prison break, breaking bad, game of thrones, viking, sherlock, merlin, dexter, bunları izlemediysen çok şey kaybetmişsindir

• izlemez olurmuyum game of thrones izlemedim ama

• bence Seçenek çok oldukça bizim aradığımız kalite artıyor. yoksa bir zamanlar bizimkiler !!! medcezirden dahamı kaliteli idi. standart konular basit çekimler felan ama 20 yıl izledik

0|0
    0|0
    • halen izliyoruz doğrumu

• halen izlediğimiz? eski dizilerde yeniler gibi piyasa genişledikçe kayboldu gitti bitti. şu an dediğim gibi devam edebilmek çok zor. arka sokaklar kadar Yüzsüz ise 7 sezon ANCA gidersin

• aynen haklısın bazen bakıyorum kanalara YENİ DİZİ demeden FİNAL diyor 2. bölümde bu kadar yani :)

• eski diziler

0|0
    0|0
    • aynen arkadaşım eskilerin hepsi ya yeniler söylenecek bir tane yok

• kurtlar vadisi deli yürek bizimkiler aynalı tahir ruhsar bile güzeldi yani :D

• Eskiler tabikide

0|0
    0|0
Yükleniyor...