3. Dünya savaşında Türkiye silincek mi?

Arkadaşlar Rusyaya nerdeyse sınırız böyle bir savaşta iran doğudan rusya kuzeyden TÜRKİYEYE girerse Türkiye silincek diyolar doğru mu?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Einsteine sormuslar 3. Dunya savasinda ne tarz silahlar kullanilir diye 3. Dunya savasini bilmem ama 4. Dunya savasinda tas ve sopalar kullanilacagina eminim demis. Yerinde tespit olasi bir 3. Dunya savasinda turkiye degil dunya coker.

0|1
    0|0
    • nükleer kullanılırsa o dediğin olur kullanılmazsa olmaz

• Arkadasin gorusune katiliyorum. senin o dedigin cikabilecek olan yeni teknigin bile bir yolunu bulurlar etkisiz hale getirmek gibi. diyelim panama bandirali bir yuk gemisine nukleer bombayi koydular bogazda patlattilar hangi teknik o bolgeyi kurtaracak acaba. bu sadece bir ornek. umarim insanlik boyle birseyi yasamaz. yoksa ilk caglara geri doner kalanlar

• nükleer bomba tespit edilebilir uydulardan tabi onu tespit ettirmemeinde yolunu bulurlar.
      Savaş kötüdür ama bence dünya bir savaş daha yaşıycak gibi A. B. D bloku çok güçlü çünkü ezilen ve büyüyen bir Çin var
      @Ahrazadam

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Silinmeyiz kazımaları gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bu ülkede ben varım

0|0
    0|0
    • adamsın!

• o işler o kadar kolay değil bence bu ülke homofobik olsada ben ülkemi seviyorm türk olduğum için utanmam.

• Türk olduğu için kimse utanmaz ırkçılığa karşıyım ben her insana saygım var ama konumuz bu değil yani:D

• Türkiye' nin silinmesi için nükleer bomba gerek ve bunu hiç bir ülke yapmaz yapamaz çünkü istedikleri sadece yer altı değil yerüstüde önemli çok verimli ve suyu bol ülke.

0|0
    0|0
  • Rusya, 1.3 milyonluk Estonya'yı bile silemedi. ABD kıçının dibindeki Küba'da çuvalladı, yıllardır Afganistan'da sürünüyor.

Öyle kolay değil bir ülkeyi eski yöntemlerle işgal etmek.

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum ama o bölgelere tam güçle çıkmadı o iki devlette ciddi bir savaşta dümdüz ederler

• Rus Harbinde, Ruslar bir taraftan Karadeniz bölgesini, diğer taraftan Bakırköy'e kadar tüm Trakya'yı aldılar, İngiltere yedirmeyiz orayı, kalırsanız bir gireriz size deyince çekilmek zorunda kaldırlar.

Özele, Rusya ve İran'ın birlikte Türkiye gibi 70 milyonluk bir ülkeye saldırmak gibi bir mevzuları olursa, bu savaşta taraflar daha kalabalık olur.

Türkiye'de iç çatışma olasılığı daha yüksek.

• Aynen Ruslar isteseydi İstanbuluda alırlardı saraya çok az mesafe kala bir anıt dikiyolardı hatta İstanbul'da.
      Rusların bir politikası var sende bilirsin boğazları istiyolar özellikle

• Nato uyesine uye olan bir ulke oldugumuzdan dolayi... bize savac acmalari durumunda butun nato ulkeleri bizii kosulsuz desteklemek zorundan anlasma bu

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de bir dünya savaşı çıkarsa, savaşın merkezi burası

1|0
    0|0
  • İnşallah be gülüm.

0|0
    0|0
  • Turkiye nin silincek duruma gelmesi demek dunyanin bitmesi demek. Imkansiz bisey

0|0
    0|0
    • Neden abi objektif bakın olaya Ruslara karşı koycak bir Türkiye yok

• Oyle kolay degil, duz bakma olaya onlar sandigin kadar becerikli yurekli guclu degiller. Bir suru basarisizliklari var korkakliklari var. Bak israile masumlara harekat duzenleyebiliyo anca , abd iraga girdi yine savas icin degil silahsizlarla (!) mucadele icin. Onlar korkaklar en iyo yaptiklari sey kafa savasi. Seni birbirine dusurur sonra katliam yapar.

• Natonun karşında duramazlar ki. Amerika-ingiltere-türkiye 3lüsünü yenecek başka bir 3lü veya 5li yok

0|0
    0|0
    • Türkiyeyi ne sanıyorsun sen Türkiyeden güçlü olan okadar çok ülke var ki yazsam bitmez ayrıca Nato yardım edene kadar İstanbul'da Ankarada yerle bir olur

• Yahu savaş türkiyede olacaksa savunma avantajı var bir kere. Amerikanın olması önemli burada

• ne savunma avantajı var kardeş ülkede kaçtane üst var yazarmısın

• O işler öyle kolay degil millet kendinizi küçümsemeyin biz kürşad ın attila nın alparslan ın torunlarıyız

0|0
    0|1
  • Merak yapmayin kontrol bende. Yok oyle bisey.

0|0
    0|0
  • Türkiye değilde bm üyeleri ve israil silinirse dünya cennet olur

0|0
    0|0
    • bm üyesi kim yani ne demek

• Tamam çocuk

• çocukmuş saygıyı öğren önce abey

• Olası bir savaşta en büyük zarari görecek ulkelerden biri Türkiye'dir

0|1
    0|0
    • aynen öyle ve çok bük bir yıkım yaşıcaz