Bir enstrüman çalmak istiyorum ama karar veremedim?

Hayalimde hep piyano vardı ama olmadı olmuycakta sanırım.. Keman diye düşündüm fakat fiyatları baya yüksek ve bazı danıstığım kişiler pek olumlu yaklasmadı kemana. Sizce hangi enstrüman olabilir?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi bak sana asıl olanı yazayım, hangi enstrumanı çalarsan çal iyi çal önemli olan enstruman değildir.. ama illda birşey istiyorsan piano, param yok diyorsan gitar , gitar fakirin pianosudur..(ama öyle 3 tane akorla bin tane parça çalmak için değil çalacaksan adam gibi flamenco... bu arada bağlama başkadır zaten bir tane öğrenince hepsini çalarsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kimlere danıştığını merak ettim. bence piyano ve keman en güzellerinden sadece iki tanesi. benim için başı pyano çeker. piyano alamam diye öğrenmekten vazgeçme. belki bir gün alırsın.

0|0
    0|0
  • Kaval çal. Ehe :/

0|0
    0|0
  • Hırsızlık yok ! Gidip alın terinle al !

0|1
    0|0
  • gitar kemençe filan

0|0
    0|0
  • Kemanın fiyatı o kadar çok değil ya sana ne lazım?

0|0
    0|0
  • Spacedrum (hang) çok güzel bir alet

0|0
    0|0
  • mızıka al birtane iyisinden okadar pahalı degil cunki ve kendi notaları öttür :)

0|0
    0|0
  • bir kadına yakışan en güzel enstrumandır keman.

0|0
    0|0
    • Kemanda cok pahallı geldi ya :(

• emin ol enstrumanlar arasında klasik gitardan sonra en ucuzudur belki. 200-300 tl ye alabilirsin. 2. el daha da düşer bu rakam.

• keman ve piyanoyu bende çalmak istiyorum ama birtürlü vakit bulamıyorum ya

0|0
    0|0
  • Calacam diyorsan hediye edeyim keman ;)

0|0
    0|0
  • Ney cal bence

0|0
    0|0
  • Ney?

0|0
    0|0
  • Ben gitara başladım çok hoş , şiddetle tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • yan flüt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• saksafonn çalan kadın seksiliği

0|1
    0|1
  • Gitar al

0|0
    0|0
  • ikisinde de ilerlemek yillar aliyo ama ben piyano yanlisiyim evde bir duvar piyanosu oldugunu hayal etsene 😍

0|0
    0|0
  • Paranı biriktir ve hayalindeki o piyanayoya sahip ol. Olmayacakta ne demek? Orgtan felan başla, paranı biriktir ve kendini geliştir bence :)

0|0
    0|0
    • Piyano.. Keske olsa :( org sevmiyorum ki :( piyano ayrı güzel. Umarım bir gün bu hayalime ulasırım

• Benimde kemanim var pahali bisey degil keman :) ama ogrenmek icin yas cok gec

0|0
    0|0
  • Elektro gitar çal en iyisi :D

0|0
    0|0
  • Piyano neden olmadı olmicak? Ben oyumu piyanodan kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Piyano tabii kii.

0|0
    0|0
Yükleniyor...