Geym of Trons dizisi nasıl güzel mi? Yeni başlayacağım tavsiye eder misiniz?

Elimde 5 sezonun da tüm bölümleri alt yazılı HD kalite olarak var. 1. sezonun 1. bölümündne başlayacağım. Yaz tatilinde izlersem vakit de geçer. Bu diziyi çok duydum nasıl güzel dizi mi? Herkes çok methediyor bende izlemeye karar verdim arkadaşlarım tavsiye etti. Nasıl izlemeye değer mi? Sporiler vermeden biraz özet geçer misiniz gerçi dizi hakkında içbir fikrim yok spoiler verseniz de bir şey anlamam :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 5 para etmez. ilk 5 bölüm seyrettim bu ne ya dedim bıraktım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İğrenç.

0|2
    1|1
  • Ben de ilk başta tereddüt etmiştim su an diyorum ki keşke izlemeseydim ama her bölümü ilk defa izlemek için. Kesinlikle başla. Baslamadigina pişman olacaksin izledikten sonra.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle cok güzel bir dizi izlemelisin. Ama öyle de özet gecemem ki o kadar seyi :) sen fragmanına bak en iyisi

0|0
    0|0
    • Şu ejderhaların anası diye bir kadın vardı onu merak ediyorum :)

Erkekler Ne Diyor 4

• P-ç'i öldürüyorlar boşa izleme :D

0|0
    0|0
  • Sonradan hoşuma gitmedi ya, başları sürükleyici biraz. 9-10 başrol var filmde.

0|0
    0|0
  • Çok seks var filmde. Birde winterfellin başı Ned Stark 1. Sezon 9. Bölüm de kellesinden ayrılıyor

0|0
    0|0
    • İsimleri bilmiyorum bu ismi 2. defa okumayayım ki beyin ezberlemesin şimdi filmde tekrarlandığı zaman şu ismi hatırlıyorum demiş olmayacağım iyi ki bir spoiler vermedin dedik :)

• Güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...