2.dünya savaşında Almanya'ya yaslandık sonra ABD ye teslim olduk kısa sürede çok çelişki değil mi?

2.dünya savaşında Almanya'ya yaslandık sonra ABD ye teslim olduk kısa sürede çok çelişki değil mi ? evet arkadaşlar bu konuda görüşlerinizi bekliyorum amacım ideolojik polemik yaratmak falan da değil .

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• işin kötü yanı sürekli birilerinin desteğine ihtiyaç duyuyoruz. sadece destek verenlerin isimleri değişiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Çelişkilerin olması zaten birşeylerin ipucu. İstersen harunyahya.org diye site var. Oradan bak. Tüm bu olaylar tarihin içinde saklı.

0|0
    0|0
  • arkadaş tarafsızlığı korumak için gerekli adımlar atılmış diye düşünebilirsin. sen öyle bir lanse ediyorsun ki sanki beraber almanya ile ruslara amerikalılara karşı savaşmışız. Olacaktır böyle dönemler oluyorda ta ki 1938'den itibaren tek tük vardır az gebe kalınan dönem... Şimdi ise vatan millet değil içindeki insanlarında her dirisi duvara karşı çıplak duruyor boşver tarihi şimdi daha vahim durum.

0|0
    0|0
  • İkinci Dünya Savaş'ında Almanya yaslanmadık ki. biz tarafsız kalmayı seçtik ancak ABD baskı yaptı. Ben mi yanlış hatırlıyorum ?

0|0
    0|0
  • o zaman onlar iktidar sahibiydi şimdi amerika, yarın bir gün rusya yada çin olur onların yanında yer alırız

0|0
    0|0
  • Vallaha bilemedim ki ne desem

0|0
    0|0
Yükleniyor...