En çok sevilen kitap hangisi sizce?

çok kitap okudum bazılarını okumadan kapttım koydum bir tarafa ama öyle bir kitap okudumki herkz haytında okumalı diye düşünüyorum HÜKÜM ZAMANI isimli kitabı okuyan varmı hiçç .)

Güncellemeler:
pekii DOSTOYEVSKİ beyaz geceleri okuyan varmı aranızda ben belkide bu romanı 4 yada 5 kere okumuşmdur her kişiyi anlatan bir kitap var ise benide anlatan budur diyorum oyuyanlar ii bilir!.. :)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• içeriği nedir ? :)

Merak ettimde :)

1|0
    0|0
    • tutkulu bir aşk romanı okudukça ağlatan belkide aşkı anlatan en qüzl kitap tawsiye ederm :)

• sevindm buna :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 7

• aksiyon olucak bir de ilginç tarihi bilgiler...

0|0
    0|0
  • Lisede hiçbir şey öğretmeyen kalıplaşmış söz yığınları dışındaki kitapların çoğu ilgimi çekmiştir ama beni en çok Simyacı etkilemiştir. Hayataımın kitabı desem bana kitabı hayatı sevmeyi küçük mutlulukları daha çocuk yaşlarda sevdiren TOM SAWYER'DIR

0|0
    0|0
  • Prestij'in filmini ve kitabını tek geçerimm.

0|0
    0|0
  • benim en sevdiğim sefiller victor hugo

0|0
    0|0
    • ewt bnde okudum çok qüzel ama en sewdiqimde değil :)

• Hımm bazı kitaplar öyle olabiliyor fakat herşeye rağmen kitap okumayı seviyorum çok yer gezmedim ama okuduğum için fazla bilgiye sahibim. Sıkılma yinede oku kitapları..

• kesinlikle okunması gereken bir kitap varsa, o da İnce Memed 1,2,3,4 tür..

0|0
    0|0
    • sylediqin kitap hkkında bilgim yok ama hüküm zamanını okusan belki kararın deqişirdi. tabi ne demşler renkler ve zevkler tartışlmaz..

• sanırım bunu demek düşüyor bize ..;)

• :)

• Anladığım her kitap çok sevilesidir.

0|0
    0|0
  • okunan kitap kapağı olan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• twilight serisi

0|0
    0|0
  • İstanbul Hatırası, polisiye + tarih birleşimi bir kitap. istanbulun tarihi kitapta cinayetler üzerinden amlatılmış. tarihi pek sevmememe rağmen hiç sıkılmadan okumuştum.

0|0
    0|0
  • Kücük Aptalin Büyük Dünyasi.

0|0
    0|0
  • neyle ilgili ben hiç duymadım:) ben de aklından bir sayı tut u çok sevmiştim:)

0|0
    0|0
    • araştır nette özetini oku çok sewersn bnce :) ama bnde senn dediqin kitabı hiç duymadım yha qüzelmi oda :)

• plisiye bir roman yazarı john verdon müthiş birşey:)

• hımm netten araştırırm özetini okuduktan sonra hoşuma qiderse hemn alırm tawsiyn için teşekkürkrlr

• donkişotu tek geçerim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...