Beğendiğiniz hristiyan ilahileri hangileri?

Yanlış anlamayın hristiyan değilim ama çok güzel bir ilahi vardı adını hatırlayamıyorum.. belki biri yazar diye ümit ediyorum.. biliğiniz hristiyan ilahileri hangileri?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu konuda yeterli bilgim yok. Tek bildiğim Halaluyah. Onun da ilahi olup olmadığını bilmiyorum. Ayrıca bu isimli bir sürü şarkı var.

0|0
    0|0
  • Bizans-Ortodoks ilahileri dinlerim ancak. O'da Nekratia Karantzi ancak.

link

link

0|0
    0|0
  • ilahi islama özgüdür

1|0
    1|1
  • Hristiyan olarak sizin ilahi dediğiniz şeyleri kilisiler dışında gerekmedikçe söylemeyiz yahudilikte nasıl tanrı ismi gerekmedikce söylenmezse bizimde öyledir müslümanların bayramda kapı gezip şeker toplaması gibi noel de hristiyan çocuklarda bu ilahileri okurlar ama dinlemek istersen merak ediyorsan türkçeside var intarnette Ben Yalnızken ilahisini tavsiye ederim Ameno Pro konusundada hataya düşmeyin o ilahi değildir araştırırsanız öğrenirsiniz

0|0
    0|0
  • link

link (Requiem'in tamamı için: link )

Gregorian ilahileri de güzeldir.

0|0
    0|0
    • Evet Gregorian ınkiler güzel gerçekten.. Enigma nın ilahileri de çok güzel, dinledin mi hiç? :)

• İçine elektronik ögeler katılan ilahi ve ilahi tarzındaki müzikleri pek sevmediğim için Enigma'yı pek sevdiğimi söyleyemem.

• anladım.. benim çok hoşuma gidiyor.

• isim bilmem ama gospel güzel bi müzik türü :D

0|0
    0|0
  • merhaba hem Hristiyanım hem de Hristiyan ilahileri çalan bir gitaristim. umarım aradığın bunlardan birisidir.
    Işık Kaynağı - Geldim Tapınmaya Geldim Eğilmeye
    Dünyada Tatmadığım Emsalsiz Sevgi Verdin
    Beni Al Kollarına
    umarım yardımcı olur..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hristiyan olmanın yanlış anlaşılacak ne tarafı var onu çözemedim.

0|0
    0|0
    • bazıları yanlış anlayabiliyor. ama haklısın anlarlarsa anlasınlar, hristiyansam ya da değilsem kime ne.

• Tabi ya son model bir Ferrari'den inip Murat 124'e binmenin nesi yanlış değil mi? Mesele seçim değil, seçimdeki gariplik.

• Bu sana göre ferrariden inip murat 124 e binmek.. ve yine sana göre gariplik..

• Amazing grace bunların içine girer mi?

0|0
    0|0
  • Tek bitane biliyorum oda Ameno :D

0|0
    0|0
    • Ameno ilahi değildir.Era'nın albümünde bir şarkıdır.Hatta sözleri de latince gibi gelse bile uydurmadır,bir anlamı yok.

Era-Ameno link

• natruka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...