Türk dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son zamanlarda özlelıkle 2000 lı yıllardan sonra ortaya cıkan türk dızılerındekı bu batıcı amerıkan hayat tarzı temalı konular sıze ıtıcı gelıyor mu veya bır baska degısle eglence veya ızleyıcıye kar amaclı ızlenebılcek dızıler ulastırma amacı dısında baska bı amacları olduklarına ınanıyormusunuz. Yoksa ben mı cok paranoyagım :D

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Son zamanlarda ki Türk dizileri insanımızın nasıl koyun olduğunu en iyi göstergesi oldu.. En başta kızdığım replikler kızın elinde sürahi ile bardak var, adam soruyor''Nedir elindekiler?' Kız cevap veriyor''Beni dinle biraz izah edeyim.'' Ulan ''Gördüğün gibi sürahi ile bardak işte.''olması gelirken..

0|1
    0|0
    • Insanımız koyun gercekten aynen oyle cobanı ayrı coban kopefı ayrı cobanları amerıkan kapıtalıstler coban kopeklerı türk yapımcılar ya baksanıza allah askına son yıllarda kulturumuz nasıl degıstı hep nereye gıdıyor bu ınsanlık dıyoruzya hıc nerden etkılenıyor bu ınsanlık demıyoruz ıste sorunumuz bu

• :'( :'( Ne yazık ki öyle çünkü ilim ve bilim kalmadı yerine sakallı şeytanlara tapınma geldi..

• Aynen oyle

Kızlar Ne Diyor 7

• Berbat, dramdan başka bir şey yok.

0|1
    0|0
    • Nıye bu kadar cok ızlenıyorlar pekı sence

• İşte dram çekildiği için insanın tarzını buna yöneltiyorlar.

• Daha masrafsız oldugu ıcınde olabılır ya da mılletın aklını bulandırcak en ıyı konu dram dızılerrınde mevcut oldugu ıcınde olabılır

• Çok saçma dizilerin hepsi

0|0
    0|0
  • türk dizileri bana yabancı dizilerden daha yabancılar sdfgh

0|0
    0|0
    • İyi iyi valla azda olsa bılınclı ızleyıcı cıkıyor arada sacma sapan bır yabancı dızı bıle en kalıtelı yerkı dızıden ıyıdır :)

• Bazıları güzel oluyo

0|0
    0|0
  • İnsan bedeniyle prim yapmaya çalışan, seyirciyi kandıran, kalitesi sıfır diziler.. Çoğu.

0|0
    0|0
    • Bizim ızleyıcının etkılendıgını dusunursek sokaktakı bırcok abazanın nasıl turedıgıde bellı oluyor sanırım

• Bu yaz dizilerinin çoğu 1 kadın 2 erkek arasında dönüyor 😂😂

0|0
    0|0
  • Ahlaksizlik diz boyu. Bati ozentiligi hayat

0|1
    0|0
    • Yabı ahlaksızlıgıda oyle sevıserek ederek deıl alttan alttan mesajlarla verıyorlar aldatmanın mesru olmasını bı kısını bırgun onunla bırgun bununla takılması gece hayatının sadece ıcmek eglenmek bırıyle yatmak oldugunu zengın olursan kız arkadasın olur fakır kız olursan zengın cocuk bulman gerektıgını ne kadar bunlsrı bı dızı soylesede ulkenın yuzde 50 sı bunlardan etkılenmedıyse bende ne olım :)

• Valla ınsanlarımızda dizi ıste aman nolcak dıye severek ızlıyorlar yapcak bısey yok onlar ızledıkce yapımcılarda cekmeye dewam etcektır

• Malesef. Kıyamet yakın

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeş payı ve reaksiyon dizisinden başka bir dizi izlemedim
    saçma çoğu
    zaten 2,5 sat film gibi çekiyorlar
    amaçlarını düşünmüyorum bu saydıklarımdan sonra
    yabancı dizileri severek takip ediyorum

0|0
    0|0
    • Yabancı diziler sınema tadında cekıldıgı ıcın ılgı cekıyor oyle 2 bucuk saat falanda deıl maksımum 50 dakıka

• çok saçma oluyorlar

0|0
    0|0
  • hep aşka yonelık mıllet game of thrones ceker bız ask ı memnu

0|0
    0|0
    • Neden oyle sence bız cekemezmıyız o tur dızıler

• e madem öyle sebep ne sence? kafa yapımız mı? düşünce tarzımız mı?

• Ikıde kafa yapımız hep ben ıyısını bılırım mantıgındır sankı dunyanın en ıyısını bız cekıoruz herkes ısının ehlı bu ulkede mısal recep ıvedık en cok ızlenen fılm ya allah askına oscara fılm gonderırken adamlar bakmıyormu sanıyorsun ulkende en cok ızlenen fılm bu senın bastan sınemaya bakıs acın bu zaten dıyor hersey ızlıyecıde bıtıyor kardesım ızleyıcı daha ıyısını ısterse daha kalıtelısı cıkar

Yükleniyor...