Sizi en çok etkileyen sinema filmi hangisiydi?

Sizi en cok etkiliyen sinema filmi ve neden:)
:)

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Leon: Sevginin gücü❤
    Neden bilmiyorum ama baş kahramana (Leon) hayran olmuştum. Ayakta uyuyodu, her zaman tetikteydi, insana güven veriyodu. Mathilda zaten muazzamdı. Hem küçük hem de kız olmasına rağmen cesur ve çok uçuktu. İkisinin birbirine olan sevgisi de zaten anlatılamaz 💕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Son samuray.. icinde her sey var.. ne kadar asil su japonlar.. kulturleri muhtesem

1|0
    0|0
  • Turnuva
    Esaretin bedeli
    Koleksiyoncu

1|0
    0|0
  • The war horse (Savaş atı) mutlaka seyredilmeli.. Onca zorluğa ve savaş stresine rağmen bir atın sahibini ne derce sevdiğini anlatıyor.. Hele bir sahnesi var ki mutlaka seyredin..

0|0
    0|0
  • Yeşil Yol , Ürkütücü görüntüsüne rağmen oldukça ince bir iç dünyaya sahip olan ayrıca bitakım doğa üstü güçlerle insanları iyileştirebilen. İyi niyetli bir insanın. Cinayetten hüküm giyip idam edilişini konu alıyor. :)

1|0
    0|0
  • Yeşil Yol.. alışılagelmişin dışında farkı konusuyla hem dram hemde fantastik açıdan apayrı bir fimdi.. yılına göre bu tarzla bu tadda bir film bir daha gelmez... hapishanede geçen bir film gibi görünsede sıradışı oluşu diyalogların küçük anlamlı mutluluklar verebilmesi.. uzaktan size bir tebessüm hissettiriyor... ve hayatım boyunca izlediğim ve etkilediğim eşi olmayan bir yapıt olarak hazıfama kazınmıştır...

1|0
    0|0
  • Ben selam bahara yolculuk filmini izledim o cok etkilemiste agladim bile yagni bide mucize cok guzeldi ama onda aglamadim kendime iyi bak buda guzel film 2015

1|0
    0|0
  • ihtiyar delikanlı (2003)

0|0
    0|0
  • esaretin bedeli kafalrımız aynı ordaki zibidyle :)

1|0
    0|0
  • Hızlı ve Öfkeli 7- abartılı teknolojinin abartılmadan nasıl kullanılabileceğini gösterdi. efektleri gerçekten sağlam ve duygusallığı da iyi becerdiklerini anlattılar ki ben final sahnesinde nerdeyse ağlıyordum. :)
    Unutursam Fısılda - Birçok insanın yaşadığı gibi anılarda nasıl yaşandığını anlatan bir film. Şarkılar tam Kenan Doğulu kalitesinde olmuş. Duygular gayet güzel işlenmiş. :)

0|0
    0|0
  • Kabadayi - son samuray - kizim olmadan asla - ingiliz hasta

1|0
    0|0
  • 2012 sinemada sesin verdiği titreşimle ekrandaki deprem sahneleri uyuşunca gerçek gibiydi... unutamam asla..

0|0
    0|0
  • Valla kardesim ben italyan filmlerini seviyorum adamlarin tarzi var the godfather scarface carlitos way falan

0|0
    0|0
  • The Man From Earth
    hayatımı kaydırdı lanet film

0|0
    0|0
  • suanda aklımda yokk

0|0
    0|0
  • yılmaz güneyin duvar

0|0
    0|0
  • Amerikan pie

0|0
    0|0
  • American history X beni çok etkilemişti öneririm herkese.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İhtiyar delikanli ve şüphe. Birinde beklenmedik son vardi digeri de psikolojimi bozmuştu :/

1|0
    0|0
  • Evim sensin. Hüngür hüngür aglamstm

1|0
    0|0
  • Icımdekı cocuk

1|0
    0|0
  • yok ya etkileyen yoktu :D

0|0
    0|0
  • interstellar :) krugusu çok iyiydi nedenini tam anlatsam da olmaz burada