Ramazanda izlenebilecek dizi önerir misiniz?

Walking dead, the vampire diaries, teen wolf, the originals.. evet bu dizileri yarım bıraktım çünkü saçmalamaya başladılar. Ya da ben doğaüstü şeyleri sevmiyor olabilirim.
Prison break i heyecanla izlemiştim.
Öyle emmeli gömmeli sahnesi olmayan bir dizi öneriverin gari..

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel diziler (game of thrones) var ama ramazanda izlenemiyor :) Mr. Robot var ama daha 2 bölüm yaptı

0|0
    0|0
    • Game of thorones tan çok spoiler yedim sorma.:( ramazandan sonra da başlamam o dizi benim için bitmiş. Kim öldü kim kaldı hepsini biliyom:(

• zaten benim sevdiğim bütün adamlar öldü sibel kekilli bile (: kraliçenin kefaret mi neydi o yürüyüşü neyse dediğim gibi Mr. Robot bnce güzel ama 2 bölüm çektiler daha hevesin kalmaz her hafta yenisini bekle :D

• Tamam bakayım bir ona sağol.:)

Erkekler Ne Diyor 7

• extant

0|0
    0|0
  • Komedi olarak The Big Bang Theory iyidir.
    Dedektif dizileri seversen Sherlock, Mentalist izleyebilirsin. Forever dizisi de buna benzer. Doctor Who'da muhteşemdir öneririm.

0|0
    0|0
  • Fringe
    Person of Interest
    The Mentalist
    Lie to Me

0|0
    0|0
  • monk izle eski ama iyidir

0|0
    0|0
  • game of th. izlemişsindir heralde. emme ve gömme ler var biraz ama o kadar izleyincede bozulmaz hemen oruç. tutuver kendini.

0|0
    0|0
    • Yoo oruç bozulmasından değil.. bir ibadet yapıyoz hakkını verelim bari.:)
      Game of thrones dan spoiler yiye yiye bir hal oldum hiç izlemedim izlemem artık zevk alamam.

• İşiniz bizden zor değil abicim kendinizi bu şekilde haklı çıkarmaya çalışmayın. Aradaki tek fark kadınların kendine sahip çıkması.

• tamam siz biraz daha bastırmaya çalışıyorsunuz ama sonuçta mast. yapmayan erkek olmadığı gibi bayanlarda da bu olay çok az deildir. siz sadece yaptığınızı saklıyorsunuz bizimkiler düşük çeneli. kaldıki bence normal bunlar. ne kadar baskınlık varsa o kadar sapıklar çıkıyor. ozellikle lez. ve gay ler aşırı oluyor.

• braking bad izle emme gömme yok hiç

0|0
    0|0
  • ARROW ATLANTİS

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Forever dicektim ama olaganustu sevmiyorum demissin

0|0
    0|0
  • Penny dreadful' u izliyorum şu an güzel bir dizi beğenerek izlemekteyim.. Ancak müstehcen sahneleri biraz fazla...

0|0
    0|0
  • the originals o kadar da saçmalamadı en azından simdilik :) bende sırf artık normal dizi formatından çıktıkları için izlemeyi bıraktım çoğu diziyi. eğer izlerim diyosan kore dizilerini önerebilirim

0|0
    0|0
    • Olabilir :) vıcık vıcık romantikli seyler olmasın ama :)
      The originals iyi de gönül caroline ı ister. ;)

• Teşekkürler bakacağım bunlara 😘

• can you hear my heart a öncelik vermeni tavsiye ederim ne demek 😙

• My mad fat dairy

0|0
    0|0
    • İlk 2 sezon izledim. 3 çıktı mı ki

• Evet cikti

• Aay ben de umudu kestim artık bakmıyordum çıktı mı diye.. izleyim hemen

Yükleniyor...