Kendimi gelistirebilecgim her hangi bir konu bilgi ya da olaylar hakkında kitap onerir misiniz?

Gerçekten iyi onerilerinizi bekliyorum

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• siyaset yakın tarih için
    şevket süreyya aydemir - suyu arayan adam
    erol mütercimler - komplo teorileri 1-2-3

0|0
    0|0
    • Siyaset tarafsız mi

• rica ederim beğenirsin umarım

• teşekkür ederim ayrıca

Erkekler Ne Diyor 8

• Kitap Okumak Hayatta Zevk Aldığım Şeylerin Başında Gelmektedir. Başta TÜRK Tarihi Olmak Suretiyle Edebiyat, Psikoloji ve Bilim Üzerine Kitapları Okuduğumu Rahatlıkla Belirtebilirim.

Sevdiğim ve Takdir Ettiğim TÜRK Yazarlar; Başta Hüseyin Nihâl ATSIZ (Gök Bilge) ve Ziya GÖKALP Olmak Suretiyle, Nejdet SANÇAR ve Yusuf AKÇURA İken, Yabancı Yazarlar İse; Steve CHANDLER ve George W. FOTIS'dir.

0|0
    0|0
  • Serkan özel -- Kapalı Gişe Yanlızlık bu kitap senin nasıl oldugunu sana göstercek Mahmud Erol Kılıç --- Hayatın Satır Araları buda senin hayatının nasıl yasadıgını ve nasıl yasıyacanı ve neler yapabilecegini nasıl biri oldugunu sana gösterecektir...

1|0
    0|0
  • Beden dili kitapları iyidir Gerçek hayatta işine çok yarar. Ben en son yalan söylediğini biliyorumu okumuştum

0|0
    0|0
  • Ağladı ve gözyaşlarını öptüm düşüncelerini gençlik ve sosyal ilişkilerini geliştirecektir.

0|0
    0|0
  • siyasi kitaplar sever misin? :D

0|0
    0|0
  • İlgi alanına göre ve yeteneğine göre değişir.

0|0
    0|0
  • kendini diğer insanlardan küçük görme bence. Kişisel gelişim kitap saçmalıklarında inanma kendine güven ve en iyisi olmaya çalış her şeyde.

0|0
    0|0
  • dogan cuceloglu oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sofi'nin Dünyası'nı oku :) felsefenin başlangıcını kavramak için harika bir kitap ve içinde tarihsel bilgiler, çeşitli akımlar da bulunmakta :)

1|0
    0|0
  • Herhangi bir konu olmaz önce sevdiğin şeyleri öprenip oyönde kendini geliştirebilirsin. Edebiyatmı tarihmi siyasetmi. Öbür türlü sıkıldığın ve bşey ögrenemediğinle kalırsın

0|0
    0|0
  • sofinin dunyasi ve ya donusum

0|0
    0|0
  • küçük şeyler 1-2-3-4 oku

0|0
    0|0
  • Sorunu takip için geldim

0|0
    0|0
    • Bulabildiniz mi kitap öneri var mı bana da

• serenad. Kitapta biraz tarihsel bilgiler var ama araştırabilirsen bir çok şey öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...