Çırılçıplak gezenlerin normal karşılandığı bir ülkede türban senin nerene dokundu A kardeşim?

Bir kaç kişi var bu sitede hep türban karşıdı paylaşımlarda bulunuyorlar. iyi de sanane arkadaşım benim türban takan insanımdan. sözde medeni oluyorsunuz çağdaş oluyorsunuz ama bana kalırsa hiç bir B. k olmuyorsunuz

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• Adamsın 👍🏼

0|0
    1|0
    • Estağfurullah keşke ben adam olmasaydım da bu örümcek kafalılar adam olabilse idi arkadaşım

• Konu seks ya da açık saçık giyinerek birileri teşhir etmek olsa "özgürlük, özgürlük" diye yırtınırlar ama birileri edep, haya, namus uğruna mücadele verip kendini sakınmaya çalışınca adı "çağdışılık" oluyo ne hikmetse.

Kızlar Ne Diyor 18

• Türban takan insanlara son derece saygı duyarım , çıplak ifadesine gelince anadan doğma çıplak sokakta gezmek hoş değil , tabi eylem amacıyla kullanılabilen bir yöntem :\

Türban taktığında nasıl dünyanın en iyi insanı olmuyorsan , çıplak gezdiğinde de en medeni insan olmuyorsun :)

3|0
    0|0
  • Türban karşıtı değiller. Onların böyle düşünmesine sebep olan burada ki kapalı arkadaşlarımızın kendilerini milletin görüşüne sunup nasılım demeleri.

0|0
    1|0
  • Kendi sacmaliklarinda bogulsunlarr

1|0
    1|0
  • Aynen.

1|1
    1|0
  • HELAL SANA agzindan bal damliyor ya... hem özgürlükten bahsediyorlar sonra türbana takiyorlar.. biz onlarin acik sacikliklarina birsey diyormusuz yok demiyoruz ama asil yanlis yapan onlar.. bize karismaya haklari yok benim dayimda ben yegenimi boyle gormek istemiyorum dedi bu yuzden bile turkiyeden sogudum.. tamam almanyadada pek rahat yok ama turkiyeye gittigimde cok tepkiyle karsilastigim oluyor malesef

0|0
    1|0
    • Boşver arkadaşım takma sen bu örümcek kafalı zihniyetlere

• Aynen oyle yapiyorum beni boyle kabul eden cok insan var onlari ailem gibi goruyorum iste gercek ailemin bana gosteremedigi sevgiyi saygiyi onlar gosteriyor bu yeter insana zaten... ileride esim ailesinde bulurum o dayi hala yenge sevgisini insallah

• Baş tacısın...

• Haklisin.. herkes istedigini giyebilmeli yalniz kapali ciplaklarda var bunu inkar edemessin.. saclari haric heryerleri gorunenler.. ozaman sacini orttun ortmedin ne anlami kaldi.. belki onlardan bahsediyorlar

0|0
    1|0
    • Haklısın. benim savunduğum görüş şudur: kim ne giyerse giysin kimse kimseye karışmasın karışmasın benim türban takan arkadaşıma kardeşime insanıma

• Çok dogru diyosun kardesim agzına yüregine saglık. Millet gtü acık gezer laf söylenmez bir kisi basını örter bin kisi laf eder. O kumaş parçası nerelerine batıyo merak ediyorum acıkçası.

1|0
    1|0
  • gelip modern, cagdas olmaya calisirlar, ama insanin giysi seciminde özgür oldugunu bilmiyormus gibi salagi oynarlar iste.

1|0
    1|0
    • Çağdaşlık sandıkları şey bir insanı bu kadar komik duruma düşürmemeli ya. çağdaş örümcek kafalı bunlar

• Bravo valla cok doğrusunu kimsenin onların giydiği açık şeylere lafı olmuyor ama onların çok lafı var nedense bu konuda. İsin garibi onlara gore basit bir bez parçası bu madem basit bir bez parçası anlamı yok niye bu kadar dokunuyor sana. Çünkü hepsi biliyor o basit bir bez değilde islerine boyle geliyor öyle edemeseler kendileri ile çekilecekler. Allah önce bir beyin sonra düşünme yetisi kazandirsin

1|0
    1|0
  • katılıyorum. kimse kimseye karışamaz. hele ki müslüman bir ülkede...

0|0
    0|0
  • herkes birbirine karşı saygılı olduğu müddetce hiç bu sorunlar yaşanmaz hepimizin kapalı akrabaları var sonuçta olmasa dahi dediğim gibi herşey saygıda bitiyor

0|0
    0|0
    • Ama saygı yok işte. bir türbandır tutturdular. sanane ya sanane takan takar sanane

• Türban karşıtlığı nasıl bir mantık anlamıyorum. Herkes inancı ve isteğine göre giyinir.

1|0
    0|0
    • Nokta. bu kadar basit işte arkadaşım

• Anlatmak değilde farkındalık ve bilinçlendirmek gerekiyor, yazılarla falan. Çünkü birine saygılı ol dediğinde olmuyor.

• O zaman bu farkındalığı beraberce yaratmak temennisi ile

• insanları yargılamadan önce kendinizi yargılayın!

2|0
    0|0
  • Aynen oyle

0|0
    0|0
  • Simdi birisi gelip turbanlilar bir b*k olmuyo dese ne diyosun sen dersin. Hem herkes istedigini yapsin diyosun hem laf soyluyosun bir garipsin anlamadim. Ki zaten sac telinden tahrik olucak sapkinliktaysaniz vay halimize

0|0
    0|0
  • Hay ağzını öpeyim

0|0
    0|0
  • Ne zaman baskalarina saygili olmayi ogrenceksin arkadasim? O acik dedigin kizlarin biri yuzune gulse agzinla baska yerin yer degistirir. Sana kalmadi kisacasi elestirmek. Biraz terbiyeli ol.

0|0
    1|0
    • Beni eleştirmek sana hiç kalmadı. ağzımla başka yerimin derdi de sana kalmadı. terbiye öğretmek bir terbiyesize hiç kalmadı

• Bu insanları kendi bildikleri ya da inandıkları adaletin dışına çıkarmak kolay değil. Anlamak isteyen her türlü anlar. Boşu boşuna yorma kendini. Ne desek saptırmaya meyilli zaten @Antalyam0707

• Haklısın arkadaşım. biz burada dedik ki herkes herkese saygılı olsun kimse kimsenin giyindiği ya da giyinmediği bez parçasına takılmasın. konuyu nerelere çektiler. sana çok ama çok teşekkür ediyorum

• Katılıyorum. :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Görüş paylaşmıyor hakaret ediyorsun.. İşte senin zihniyetindir türbana olan nefretin temel kaynağı.. Millet haklı. 3-5 türbanlı bir araya geldiklerinde sadece türban takmakla kalmıyor takmayan insanlara baskı yapıp biat etmeyenleri dışlıyorsunuz. İşidin yaptıklarının şimdilik bir alt seviyesi diyelim.. Eliniz daha da güçlenirse milleti zorla türbana camiye sokacaksınız.. Bu kesin ve net.

2|0
    1|0
    • Boş konuşma kaç tane 3 beş türbanlı bir arada gördün.3 _5tane dekolteli minili çıplak hatun bir araya gelince ne oluyor peki? Bana anlattırma şimdi.

• Yahu bak kızdırıyorsun beni.. Millete hakaret et sonra da saygısızlık yapma de.. Bu son mesajım seni ciddiye alıp yazmam daha da.

• Kız arkadaşım hiç sıkıntı yok. ben tartışmaya açığım

• seninde cagdaslasmani istiyorlar ama nato kafa nato mermer turbani takinca. namuslu oluyorsunuz ya gûya

1|0
    3|0
  • 3-5 haddi ni bilmez çok takmamak lazım. bunların sayısı birer birer azalır.

1|0
    1|0
  • Katılıyorum kardeşim

1|0
    1|0
  • Helal be halkin sesi yuru be kim tutar seni

1|0
    1|0
  • dogru yazmıssın

1|0
    1|0
Yükleniyor...