Neden 24-25 yaşındaki bir insan Chillout, Lounge, Jazz Gibi Müzik türlerini dinleyince garip karşılanıyor? :)

Neden olabilirki, İlla her insan pop mu dinlemek zorunda?

24-25 yaşındaki bir insan Chillout, Lounge, Jazz Gibi Müzik türlerini dinleyince neden garip karşılanıyor? :)

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Serdar Ortaç gıbı bır mustesna sanattkaaar var ulkende bunu nasıl yaparsın..

Bu ne hainlik :)))

1|0
    0|0
    • Hayır Serdar Ortaç ' a tabiki saygım var kendisini ben de çok severek dinliyorum ama :) bi 70 lerden Eski Fransız Heir Encore yada Tous Les Visages De L'amour olmazmı yani :) onları neden dışlıyoruz

• bunu yapamazsınız ozellıkle 50centın turkıyeye geldıgı hafta herkesın rapçı oldugu,caz sarkıcılarının geldıgı hafta herkesın caz dınledıgı,ınsanların mozart hala yasıyor dedıgı bır ulkede lutfen konserıne gore muzık kımlıgınızı degıstırın:)

0|0
    0|0
    • Peki Bir Soru Dünya Çapında Büyük ün yapmış Usta bir kişilik olan İlhan ERŞAHİN'i Güzel ülkemde kaç kişi tanıyor ?

• O zaman Takdir ediyorum :)

• valla turkıyedekı buyuk ısımlerı tanımayacak bırını takdırmı edersınız yumurtamı atarsınız ama yasım yetmıyor ondan bılmıyorum bahanesıne sıgınamıyorum:)

• Öyle karşılayana, bak geç. O anda susar.. Bakışmak daha etkilidir bu durumlarda.

0|0
    0|0
  • hiç garip değil candır hepsi <33

0|0
    0|0
  • Neden garip karsilasin ki..

0|0
    0|0
  • ya bence hani gencsn kıpır kpırsn falan.agır gelebiliyor olabilir

0|0
    0|0
  • garipsinişz

0|0
    0|0
  • gariplerdir

0|0
    0|0
  • kim karşılıyor? ben rastlamadım bugüne kadar.

0|0
    0|0
  • cidden çok garipsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bende dinlerim o tarz müzikleri bazen ve dinleyenide garip karşılamam tam aksine hoşuma gider.

0|1
    0|0
  • toplum olarak her boku bildiğimiz için ve bizim toplumda adettir farklı olanı garipsemek bize benzetmeye çalışmak. kendi beğenilerimizi kabul ettirmek.

0|1
    0|0
  • Daha ne müzikler var, mesele dar ufuklu insanların toplumda kapladığı yerin fazlaca kanıksanması.

0|2
    0|0
  • tarzın oldukca guzel,farklı ve benim gibi etrafta bircok kisininde begendigi bir tarz.buna karısanların ve hatta kendince mudale etme hakkı bulanların muzik ile ilgili nasıl bir bilgi birikime sahip olduklarını sormak gerek

0|0
    0|0
  • bizden olmayana garipseriz.gayet açık bence

0|0
    0|0
    • Bizden olmayan derken ne demeye çalışıyorsun ?

• elbette evrenseldir.bu bizim müziğimiz değildir deyip dinlememezlik eden biri değilim.insanımızın bakış açısını anlatmaya çalıştım.

• Ben sana şöyle söyliyeyim o zaman Bizden Olmayan demek dışlamaktır. Ve sen burda kullandığın Türkçe ile cümleyi kendine çekimliyorsun. Bence bunları düşünene kadar biraz daha yazdıklarına özen gösterirsen karşındaki insan seni yanlış anlamaz arkadaşım.

• İnsanlar çoğu şeyi garip karşılar sen keyfine bak..

0|0
    0|0
  • neyi seviysan onu dinle boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...