Turabi denen adamı birinci yapan bir milletiz. gerisini siz düşünün. ya da düşündünüz mü?

Memleketim insanın kültür seviyesi bu işte

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Yani simdi beni konusturma
    hdp nin meclise girdigi turkiye de
    turabi 1. olmussa hic sasirmam
    hak etmedi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• survivor izleyen insanların kültür seviyesi de bellidir zaten

0|0
    1|0
  • Bileğinin hakkıyla aldı adam kültür işine hiç girme bile sen bence

0|0
    0|0
    • Bileğinin hakkımı sen yarışmayı izledin mi ya?

• Neymiş efendim kültürmüs. Sen kendini ne sanıyorsun ya, bir insani konuşma tarzına gore yaşadığı çevreye gore yargilamak ve sırf türkçesi biraz bozuk ya da argo konusuyor diye yaftalamak sana mi düştü. Senin gibiler yüzünden asil bu ülke bu halde. İnsanları küçük görmek, onları yargılamak ne kadar da kolay sizin için. Adam her zaman kendisi oldu, neyse onu gösterdi, rol yapmadi , yapmacık olmadı. Oy dilenmedi, takdir seyircinin demekten başka Birşey çıkmadı ağzından aileai de keza ayni seyleri konustu ve oy dilenmediler ama mervenin babası ne yaptı yok kizim Söyle yok kızım böyle. Yok milli atlet yok times dergisi. Simdi elini vicdanına koy da Söyle bunların hangisi görgüsüzlük. Zor kardeşim zor senin gibi insanlar anlamaz boyle seyleri , çünkü sen ve senin gibiler insanlara tepeden bakmaya alışmışsınız. Küçük dağları siz yaratmışsınız. Sizin icin zor olacak ama Kurtulun artik bu kafa yapısından

• Ben kim miyim ben bir bireyim ve eleştirme hakkına sahibim. ekran başında küfür eden kabadayılık yapan birini eleştiririm. hele ki bunlar çocuklara gençlere kötü örnek oluyorsa. ki örnek oluyor şahit oldum. ve bu adam oylamayla birinci oluyorsa eleştiririm ben bunu. daha fazla uzatmayacağım sen de cevap yazma

• kültür oyunu muydu ki

0|0
    0|0
  • Düşünmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • Kültürle ne alakası var haketti kazandı

0|0
    0|0
  • Merve gibi insanla her türlü dalgasını geçen bir karaktersizi mi yapsaydık?

0|0
    1|0
    • Gidip daha karaktersizini yaptınız

• Ya, aynen. Kellesti kellesti deyip insanın belki gocunacagi bir şeyle dalga geçerek gardını düşürmeye çalışan biri birinci olmadığı için ben gayet memnunum. bir cheesecake için saatlerce ağlayan bir 'tikican' kazanmadigi için de.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bizim toplumumuz hödük seviyor abicim. Ne kadar kaba ve itici olursan o kadar toplumda yer edinirsin. Eline tespih alıp adam sanıyor kendini. Diğer yarışmacılara kuru sıkı erkek diyor fakat kendinin eğlence merkezlerinde dansözden daha iyi kıvırttığını unutuyor.

0|0
    0|0
  • Alt tarafı bir yarışma

0|0
    0|0
  • Toplumun sevdiği şeylere bakarsak çok da şaşılmamalıdır:
    Recep İvediğin osuruğu, küfürleri.
    Kaba, kro, magandalara has erkek gözüyle bakılması.
    Zaten nerede hak etmeyen o kazanıyo.

0|0
    0|0
  • Aynen bilâder

0|0
    0|0
  • En azından ego tavan yapmış bir babası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...