İzmir kadar güzel şehir var mı sizce :) ?

İzmirli olmasam bile İzmir'e o kadar alıştım ki burası da benim evim artık... Gerçekten çok modern bir şehir, insanları çok bakımlı ve Atatürkçü :) Sizce nasıl güzel bir yer mi sizce de? :) Konağıyla, Karşıyakasıyla, Bornovasıyla, Urlasıyla, Çeşmesiyke adeta cennetten bir köşe... Ya sizce :) ?

0|0
16|32

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul şu an neresini saysan nerden baslasam bilemedim. Kiz Kukesi, Galata Kulesi, Moda Sahil, Uskudar Sahil, Poyraz Sahil, onlarca sanat harikasi camii, Topkapi Sarayi, Yere Batan Sarnici en garibi ve ilgi cekici olani ise cogu mimari bir kulturun mitolojisine ait. Yunan agirlikli ve cogu mimari teknolojik ozellik bakimindan muntazam ustelik 500 den tutta - 1800 lere kadar eserler verilmis. 500 gec belkide milatta demeliydim. Ayrica kozmopolitikliği en iyi koruyab sehirde yine İstanbul dur. Her renk her cesit insan bulursun. Mahalle basi avm var olmasina ragmen otantik bazi pazarlar hala mevcut. Daha sayabilirim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Hemende bandırmayı sattın yahu

0|0
    0|0
  • düsündüm de... yok:)

0|0
    0|0
  • açıkçası tek sevdiğim yer basmanedeki fuardaki hız treni başka 1 şeyini sevmedim eğlenme yeri olarak yemek olarak şu otobüs durağından sonra yukarı doğru iddia bayisinden yukarıya orada simit yeri var orayı çok severim ctesi günleri kahvaltı çok harika olurdu orada :D

0|1
    0|2
  • neresi güzel focaya gelmek 2 saat 3 arac degıstırıyorsun

0|0
    0|0
  • türkiyede
    antalya
    İzmir
    İstanbul güzel bence

0|0
    0|0
  • vardır elbet

0|0
    0|0
  • Cidden çok güzel bir yer

0|0
    0|0
  • İzmir kadar guzel bir sehir ulkemizde yok, İstanbul dahilinde yaninda halt etmis, ayriyetten insanlari da mùtis kùltùrleride. goçlerden dolayi biraz seyrini yitiriyor tabi ama, duruslarindan dolayi kimse yikamiyor.

0|0
    0|0
  • İstanbul var ;Dd

0|1
    0|0
  • Var tabi

0|0
    0|2
  • Geliyorum bir haftaya :))

0|0
    0|0
  • var toronto...

1|1
    0|0
  • Var İstanbul , İzmir istanbulun yanında hiç kalır.

0|1
    0|2
  • Türkiye için İzmir candır...

0|0
    0|0
  • O zaman Rize cennet :) :)

0|0
    0|1
  • var tabi ki :)

0|0
    0|0
  • İzmir'i hiç sevemedim her sene iş sebebi ile gelirim bana göre Türkiyenin en güzel şehri Antalya.

0|0
    0|2
  • çok güzel bir yer gerçekten haklısın

0|0
    0|0
  • yoktur güzel memleketim :)

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Kizlari bombaymis... Ben almanyada yasiyorum izmire hic gelmedim :) kizlarini mrk ediyorum

0|0
    0|0
  • Ben de severim izmiri

0|0
    0|0
  • ben Ankara aşığıyım

0|0
    0|0
  • Güzeldir memleketim

0|0
    0|1
  • Daha güzelleri var

0|0
    1|0
  • İzmir kadar buyuk bir köy gormedim.. en bakimsiz sehir İzmir ..

0|0
    0|1
    • Sen hangi köylüsün peki? Sizin köyde uçan traktör mü kullanılıyor?

• Eskişehire sözüm yok ama Türkiyenin 3. büyük kenti İzmir'e de köy demek cidden ayıp. Her şehrin kusurları var öyleye kaldıktan sonra.

• Ya valla tartismaya girmeyecem.. kazanan cikmaz. tamam haklisin.. İzmir turkiyenin en guzel sehri..

• İzmirdwn güzel var

0|0
    0|0
  • Kat kat güzel şehirler var. Hatta Atatürkçüsü olmayan <3

0|0
    0|2
  • Mlsef yok İzmir bambaska

0|0
    0|0
  • Antalya. :)

0|0
    0|0