Klasik müzik ve enstrümantal müzik seven erkek hiç yok mu yahu?

Ben enstrümantal müziklerle yorgunluğumu atan biriyimdir. Ama sürekli sakin müzikler dinlemem , cello cover ları falan filan. Hele canlı dinlemek beni benden alır :) Çevremde hiç böylesine rastlamadım özellikle de bir erkeğe. Hiç mi bu tarz müzikler dinleyen erkek yok?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• ben dinlerim hem de büyük bir keyifle dinlerim ama canlı canlı dinlemek çok daha zevkli tabi ve bu müziklerden sıkılan insanları hiç anlamam

0|0
    0|0
    • Bizimkiler kemandan bahsederken gıygıdı diyorlar. Bu gıygıdıyı mı dinlemeye gidiceksin diyorlar. Kafalarını hala anlamış değilim :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Emin misin Olmadığına

http://i.hizliresim.com/5d5RWR.jpg

Huzurdur bunlar yaa..

0|0
    0|0
  • çok vardır tahminim benim en sevdiğimi iki türdür, biraz da jazz tabi.. Bilkent Senfoni orkestrasının yazları konserleriyle daha da sevdim klasik müziği.. çok güzel film müzikleri de var instrumental ve classic sınıfında olan özellikle Thomas Newmann'ın, Alexander Desplat'ın el attığı her film müzikleriyle ayrı bir seyir zevki veriyor..

0|0
    0|0
    • Ne kadar güzel :) En azından burada rastlamış oldum :)

• Klasik müziği çok severim. En çokta barok dönem dinlerim. Canlı dinlemek çok farklı. Ankaralı olmanın faydalarından biri de bunları canlı dinleyebilmek.

0|0
    0|0
  • klasik müzik severim akşamları dinlerim

0|0
    0|0
  • severiz neden sevmeyelım

0|0
    0|0
  • söz müziğe sonradan eklenmiştir müzikten anlamayanlar sözlerle meşgul olur;)

0|0
    0|0
  • keman konçertoları başımda sıkıntı dert falan olunca iyi oluyor :)

0|0
    0|0
  • fulll spotify arşivimde var :D

0|0
    0|0
    • Mesela en sevdiğin diye sorsam? :D

• spotify:track:2AkcjsKlRbIBYGAgpQVFii

en son çalan buydu :) spotify dan bak :)

• Vivaldi yi de öneririm ;)

• Sana denk gelmemiş

0|0
    0|0
  • Yann tiersen akira tabikide yann tiersen en iyisi mutsuz olduğumda dinliyorum

0|0
    0|0
    • İyi geliyor insana, ruhu dinlendiriyor :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...