Sinoplu erkekler nasıldır?

siyasi gorusleri cogunlukla nedir? etnik kokenleri tam olarak nedir laz midir cerkez midir alevi midir. sinoplu insanlar hakkinda bilgi sahibi olanlar veya sinoplular bilgi verirse sevinirim. simdiden tesekkurler

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Büyük bir kısım chp lidir. Etnik kökenimi bende bilmiyorum ya ama yazdıklarından hiç biri değil. İnsan olarak iyiyiz yani normaliz :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eğer bir insanın iyi ahlakı, aile terbiyesi , vicdanı ve Allah korkusu varsa nereli olursa olsun insandır öncelikle... Her yerde insan bulunduğu gibi , şeytana uşaklık edenlerde vardır..

0|0
    0|0
  • sinopludur
    sinoptantina pğolis etnik kökenidir
    sinoptur
    musevidir

0|0
    0|0
  • sinop' un neresi
    sahil kesimler sosyal demokrat,
    iç kesimler biraz daha muhafazakar biraz aksidirler

0|0
    0|0
  • Evlilik mi var

0|0
    0|0
    • Yok be hoslanti varda az arastirayim dedim :)

• Yanlış yöntem. İş arkadaşım var sinoplu çok iyu, komşum var tam pislik. Kişiye göre değişir

• Ben zaten iyi insanlar mi kotu insanlar mi diye degilde aile kulturleri nasil muhafazakar yapidami bunlari ogrenmek istiyorum

• sinopludur

0|0
    0|0
  • ben sinopluyum

0|0
    0|0
  • Kzları o. dur

0|0
    0|0
  • Sen nasıl bişeysin böyle... Merak etme hepsi sünnetli..

0|0
    0|0
  • sinopludur :D

0|0
    0|0
  • sinekli olurlar

0|0
    0|0
  • Türktür bazıları çerkez olabiliyor
    rahatına düşkünlerdir

0|0
    0|0
  • sinopludur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iyiler

0|0
    0|0
  • Ne lazı ya. Karadeniz'in yüzde sekseni Türk. Ayrıyetten sinoplular da türk. Ama Çerkez var mı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Sinoplu insanlar Sinoplu erkekler diye sınırlamak saçma. Herkkesin siyasi görüşü düşünce yapısı farklıdır.

0|0
    0|0
  • Laz çerkez alevi falan değil ben Türküm mesela. Tabi kişilik meselesi bu ama geneli sıcak kanlıdır. Sinop un çoğunluğu da solcudur.

0|0
    0|0
    • Ben genelini ulkucu diye biliyorum.

• Ülkücü çok var tabi ben de öyleyim ve tanıdığım da çok. Ama solcular daha ağırlıklı.

• Herkes aynı değil der giderim

0|0
    0|0
Yükleniyor...